مشاور حقوقی و قضای توئیتر رفت

آلکس مک گیلیواری مشاور برجسته حقوقی توییتر که برای مدت‌های طولانی مدیریت امور حقوقی و قضایی این شرکت را بر عهده داشت، کار خود را ترک می‌کند.

وی به مدت چهار سال این پست را بر عهده داشت و حال قرار است با توییتر خداحافظی کند.

وی در وبلاگ خود در این مورد نوشته است: من از این امتیاز برخوردار بودم که در یک دهه اخیر به نفع شرکت های بزرگ و کاربران آنها کار کنم و حجم زیادی از کار را بر عهده داشته باشم. حال می‌خواهم علاقه ام به جنبه های مختلف اینترنت را از جنبه‌های جدید و متفاوتی به کار بگیرم. بدون دلمشغولی دوستان و اعضای خانواده‌ام را ببینم و مدتی کار نکنم.

قرار است فرد دیگری له نام ویجایا گده به طور موقت جایگزین مک گیلیواری شود. وی با تیم های امنیتی و حقوقی توییتر همکاری خواهد کرد.

توییتر به علت تعداد زیاد کاربران و حضور انبوهی از سیاستمداران، شبکه‌ها و رسانه‌های خبری و چهره های مشهور مورد توجه هکرهاست و آنها بارها با نفوذ به حساب‌های کاربری این افراد و سازمان‌ها اخبار و اطلاعات دروغی را از قول آنها منتشر کرده‌اند و موجب مشکلات حقوقی گسترده برای توییتر شده‌اند.

مک گیلیواری تا سال ۲۰۰۹ در گوگل کار می کرد و در این سال به توییتر پیوست و این در زمانی بود که توییتر آرام آرام داشت مورد توجه قرار می گرفت. در زمان وی شیوه های جدیدی برای شناسایی هویت کاربران به کار گرفته شد و البته چندین بار توییتر دچار اختلال شد.

telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz