اجرای طرح بزرگ توسعه ارتباطات بین شهری در استان چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل شرکت مخابرات چهارمحال و بختیاری گفت: با اجرای طرح توسعه ارتباطات بین شهری تا پایان نیمه اول امسال ارتباطات راه دور در این استان به نحو چشمگیری افزایش می‎یابدعیلرضا فتحی اظهار داشت: در حال حاضر ۲۵۰ دفتر شهری و روستایی خدمات مربوط به تلفن همراه را به مشترکان ارائه می‎دهد.


وی از فعالیت ۴۰۰ سایت بی.تی.اس در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: در سال جاری ۴۲ سایت جدید نیز به این تعداد افزوده می‎شود؛ ۱۴ سایت میکرو و ۷ سایت جایگزین نیز در راستای ارتقای کیفیت و افزایش هرچه بیشتر سطح پوشش تلفن همراه نیز در این استان فعال است.


مدیرعامل شرکت مخابرات چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح بزرگ توسعه ارتباطات بین شهری در استان خبر داد و افزود: تا پایان نیمه اول امسال ارتباطات راه دور در استان به نحو چشمگیری افزایش می‎یابد.


فتحی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵ دانشگاه در این استان به فیبرنوری و ۴۶۰ بانک نیز به شبکه دیتا متصل است، از کاهش ۱۸ درصدی هزینه تماس از تلفن ثابت به همراه اول خبر داد و گفت: در حال حاضر این شرکت به ۸۰۰ هزار تلفن همراه خدمات ارائه می‎دهد.


فتحی از رشد ۱۷ درصدی ضریب نفوذ تلفن همراه در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: آخرین وضعیت ضریب نفوذ تلفن همراه در استان ۹۳ درصد است که در مقایسه با استان‌های دیگر رتبه دوم کشوری را در این رابطه به خود اختصاص داده‌ایم.


وی ضریب نفوذ تلفن ثابت در این استان را ۲۶٫۶ درصد اعلام کرد و افزود: بر اساس این آمار از هر ۱۰۰ نفر، ۲۷ نفر به تلفن ثابت دسترسی دارند.


مدیرعامل شرکت مخابرات چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در سال جاری ۱۲ هزار شماره تلفن ثابت به متقاضیان واگذار می‎شود.

telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz