هشدار پلیس در مورد خریدهای اینترنتی در کافی‌نت‌ها

در خریدهای اینترنتی که از مکان‌های عمومی مانند کافی‌نت‌ها انجام می گیرد رمز خود را در اختیار متصدی قرار نداده و در صورت اجبار پس از گرفتن موجودی حساب در همان لحظه نیز نسبت به تغییر رمز اقدام کنید.

به گزارش فاوانیوز به نقل از پایگاه اطلاعرسانی پلیس فتا، رئیس پلیس فتا غرب استان تهران اعلام کرد: پیرو شکایت فردیمبنی بر برداشت وجه از حساب وی، مأموران اقدامات خود را جهت شناسایی عاملبرداشت آغاز کردند.

وی افزود: طی تحقیقات اولیه مشخص شد کلیه برداشت‌ها به صورت اینترنتی وجهت پرداخت خرید کارت شارژ بوده است، لذا پس از بررسی‌های تخصصی و فنی مشخصشد برداشت ها از کافی‌نتی در سطح شهر صورت گرفته است.

رییس پلیس فتا غرب استان تهران ادامه داد: طی اظهارات شاکی مشخص شد ویچندی پیش جهت ثبت نام اینترنتی به کافی‌نت رفته و کلیه اطلاعات کارت بانکیخود را در اختیار متصدی قرار داده که نهایتاً پس از احضار فرد مزبور وارائه دلایل مستند، وی به برداشت وجه اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در پایان هشدار داد: به هیچ عنوان رمزهای بانکی خود رادر اختیار دیگران قرار نداده و در صورت استفاده از سیستم های مراکز خدماتی ومانند آن سریعاً نسبت به تغییر رمزهای بانکی خود اقدام کنید.

telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz