آمادگی اپراتورچهارم برای کار با پرسپولیس

فاوانیز :رئیس هیئت مدیره شرکت ایرانیان‌نت گفت: تاکنون مجموعه‌های مختلفی مانند منطقه ارس، پیشنهاد همکاری با اپراتور دسترسی فیبر نوری را مطرح کرده‌اند و ما نیز از همکاری با سرمایه‌گذاران و پیشنهاد باشگاه پرسپولیس استقبال می‌کنیم.
به گزارش فارس علی حکیم جوادی در یک نشست خبری در خصوص درخواست محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای اخذ پروانه اپراتور ارتباطی و دریافت مجوز نسل چهارم، اظهار داشت: آقای رویانیان این پیشنهاد را به آقای فرقانی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه کرده و پیشنهادی را مستقیم با اپراتور فیبر نوری ایرانیان‌نت مطرح نکرده است.
رئیس هیئت مدیره شرکت ایرانیان‌نت افزود: آقای فرقانی نیز در پاسخ، وی را به شرکت ایرانیان‌نت، اپراتور دسترسی فیبر نوری کشور معرفی کرده‌ است.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران تصریح کرد: این تقاضای آقای رویانیان امر عجیبی نیست؛‌ زیرا پیش از این نیز مجموعه‌های مختلفی از جمله منطقه آزاد ارس، پیشنهاد همکاری با این اپراتور در منطقه خود را ارائه کرده بودند و ایرانیان‌نت با توجه به برنامه‌های خود و منطقه این پیشنهادها را می‌پذیرد یا رد می‌کند.
رئیس هیئت مدیره شرکت ایرانیان‌نت تاکید کرد: این شرکت از همکاری سرمایه‌گذاران در مناطق مختلف در جهت توسعه شبکه خود استقبال می‌کند.
وی ادامه داد: براین اساس منطقه آزاد قشم نیز پیشنهاد کرده که شبکه سازی و ارائه سرویس‌های اپراتور فیبر نوری در این منطقه انجام شود.
حکیم جوادی افزود: علاوه بر این بین منطقه آزاد قشم و باشگاه پرسپولیس توافق همکاری صورت گرفته که ایرانیان‌نت نقشی در آن ندارد و با منطقه آزاد قشم طرف قرارداد است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz