اصلاحیه مایکروسافت در راه است

فاوانیوز : اصلاحیه‌های منتشر شده توسط مایکروسافت ۲۳ آسیب‌پذیری را برطرف خواهد کرد که ۱۹ آسیب‌پذیری در تمامی نسخه‌های IE اصلاح خواهند شد.


به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا ؛ شرکت مایکروسافت اعلام کرد که سه‌شنبه آینده پنج به روزرسانی امنیتی به منظور برطرف کردن ۲۳ آسیب‌پذیری در IE، ویندوز و آفیس را منتشر خواهد کرد.

یکی از محققان این شرکت اظهار کرده که به روزرسانی آفیس مشکلی را برطرف خواهد کرد که در حال حاضر توسط هکرها مورد سوء استفاده قرار می گیرد. کد سوءاستفاده از طریق ارسال فایل‌های مخرب به ایمیل قربانیان توزیع می‌شود.


بنا بر اعلام ماهر، با توجه به هشدارهای منتشر شده توسط مایکروسافت، آفیس توسط بولتن ۵ اصلاح می‌شود. بولتن ۵، آفیس ۲۰۰۳ را اصلاح خواهد کرد این نسخه قدیمی از آفیس در آوریل سال ۲۰۱۴ بازنشسته خواهد شد.

بولتن ۱ تمامی نسخه‌های IE را اصلاح خواهد کرد و به عنوان یک بولتن بحرانی شناخته می‌شود. این بولتن ۱۹ آسیب پذیری از ۲۳ آسیب پذیری کشف شده را در پنج به روزرسانی برطرف می‌کند.


سه به روزرسانی دیگر مانند بولتن ۵ در رده امنیتی “مهم” قرار دارند. دو اصلاحیه رخنه‌هایی را در ویندوز۷، ویندوز ۸ و ویندوز RT برطرف می کنند. نکته جالب توجه آن است که این رخنه‌ها ویندوز xp و کلاینت OSec را تحت تاثیر قرار نمی دهند.

شرکت مایکروسافت این اصلاحیه‌های امنیتی را در یازدهم ژوئن منتشر خواهد کرد.

telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz