بازار ۸۷۰ میلیون دلاری ابزارهای امنیت سایبری درسال ۲۰۱۷

با همین روند ارزش بازار جهانی راهکارهای امنیت سایبری در سال ۲۰۱۷ میلادی به ۸۷۰ میلیون دلار خواهد رسید.فاوانیوز : با همین روند ارزش بازار جهانی راهکارهای امنیت سایبری در سال ۲۰۱۷ میلادی به ۸۷۰ میلیون دلار خواهد رسید.

شرکت تحقیقاتی IDC اعلام کرد که طی سال گذشته میلادی میزان حملات سایبری به سایت‌های اینترنتی مراکز مالی و همچنین دیگر سازمان‌های مهم به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.

به گزارش فاوانیوز به نقل از ایتنا، این مرکز توضیح داد که جرایم سایبری طی سال گذشته صدها هزار شبکه رایانه‌ای را درگیر کرده است و در بیشتر مواقع دیده شده است که افزایش ترافیک سایت‌های اینترنتی بیش از ظرفیت آنها مهم‌ترین راهکار برای انجام این قبیل حملات بوده است.

مرکز تحقیقاتی IDC همچنین اضافه کرد که این قبیل اتفاقات باعث افزایش استفاده از ابزارهای امنیتی در جهان شده است.

این شرکت تحقیقاتی پیش‌بینی کرده است که با همین روند ارزش بازار جهانی راهکارهای امنیت سایبری در سال ۲۰۱۷ میلادی به ۸۷۰ میلیون دلار خواهد رسید.

“کریستین کریستینسن”(Christian Christiansen) از کارشناسان مرکز IDC گفت: «بازار جهانی راهکارهای مقابله با بدافزارهای DDoS بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ میلادی رشد سالانه ۱۸.۲ درصدی خواهد داشت تا در آن زمان ارزش این بازار به ۸۷۰ میلیون دلار برسد.»
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz