سرفیس ۱۲۸ گیگابایتی ۸۳ گیگابایت فضا را در اختیار کاربران قرار می دهد

هنگامی که شما می خواهید یک سیستم کامپیوتری یا یک دستگاه ذخیره سازی را بخرید. قطعا فضای آن برای شما همیت دارد و انتظار دارید که تمام فضایی را که از سوی شرکت سازنده اعلام شده اس را در اختیار داشته باشید.
فاوانیوز: هنگامی که شما می خواهید یک سیستم کامپیوتری یا یک دستگاه ذخیره سازی را بخرید. قطعا فضای آن برای شما همیت دارد و انتظار دارید که تمام فضایی را که از سوی شرکت سازنده اعلام شده اس را در اختیار داشته باشید. شرکت مایکروسافت اعلام کرد که نسخه ۱۲۸ گیگابایتی تبلت سرفیس  تنها ۸۳ گیگابایت فضا را دراختیار کاربران خود می دهد.

به گزارش فاوانیوز به نقل از گویا آی تی؛ حتی اگر فکر کنیم که ۸۳ گیگابایت فضا به مراتب از ۶۴ گیگابایتی که برروی دیگر تبلت ها در اختیار کاربران قرار داده است بیشتر می باشد، اما مقدار فضای زیادی از ۱۲۸ گیگابایتی که مایکروسافت اعلام کرده است بیش تر است. مایکروسافت ۷ گیگابایت فضای رایگان ابری  SkyDrive . یک USB 3.0 را ابرای انتقال سریع تر داده روی دیسک های سخت خارجی را به همراه تبلت سرفیس ارائه میدهد اما باز هم نمی توان نسبت به فضای ۸۳ گیگابایت از ۱۲۸ گیگابایت بی تفاوت بود.

اکنون مایکروسافت چگونه میخواهد جواب کاربران تبلت سرفیس خود را بدهد؟ آیا دستگاه را اصلاح می کند؟ آیا به کاربران خسارت میدهد؟ نظر شما درباره این خبر چیست؟
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz