Fotor پالایه های تصویری Instragram مانند و جلوه تغییر شیب را برای ویندوز ۸

از زمان انتشار ویندوز ۸ و RT ، برنامه هایی که پیشتر تنها برای iOS یا اندروید در دسترس بودند برای دستگاه های دارای ویندوز نیز نمایان می شوند. ما برنامه های فروشگاه ویندوز مشابهی را پوشش داده ایم، همچون Shazam که در iOS ، اندروید و ویندوز فون در دسترس، و بسیار محبوب بود.
فاوانیوز: از زمان انتشار ویندوز ۸ و RT ، برنامه هایی که پیشتر تنها برای iOS یا اندروید در دسترس بودند برای دستگاه های دارای ویندوز نیز نمایان می شوند. ما برنامه های فروشگاه ویندوز مشابهی را پوشش داده ایم، همچون Shazam که در iOS ، اندروید و ویندوز فون در دسترس، و بسیار محبوب بود. فروشگاه ویندوز هنوز هم دارای شمار بسیار اندکی از برنامه ها در مقایسه با دیگر پلتفرم ها است، هرچند برنامه های مربوط به گروه های مختلف بر اساس روز منتشر می شوند، که این پلتفرم را برای استفاده، بهتر و آسان تر می سازند. امروز، ما برنامه دیگری را به شما معرفی می کنیم، که پیشتر بر روی iOS و اندروید موجود بود، و Fotor نامیده می شود.

به گزارش فاوانیوز به نقل از گویا آی تی؛ این یک ویرایشگر تصویری با ویژگی های ارزشمند برای ویندوز ۸ است که به شما اجازه می دهد تا پالایه هایی (فیلتر) را برای تصاویر اجرا کنید، حاشیه ها، تغییر شیب و دیگر جلوه ها یا آثار را بیفزایید. افزون بر این، گزینه بهبود با یک ضربه به شما اجازه می دهد تا به سرعت کیفیت یک تصویر را بدون نیاز به تنظیم دستی روشنایی، زمینه سایه روشن (کنتراست) و سطوح اشباع، و کنترل ها افزایش دهید.

هم اینک، برنامه ویندوز ۸، Fotor همانند همتای iOS خود از ویژگی های ارزشمند و غنی برخوردار نیست. در حالی که برنامه iOS به شما یک ویرایشگر تصویری به خوبی یک دوربین جایگزین با ویژگی های کامل به همراه HDR ، ایجاد کُلاژ و گزینه های تمرکز (فوکوس) پیش از عکسبرداری را ارائه می دهد، برنامه ویندوز ۸ هم اکنون تنها دارای ویرایشگر تصویری با چندین جلوه یا اثر است.

هنگامی که برنامه را راه اندازی می کنید، پنجره اصلی به شما اجازه وارد کردن یک تصویر برای ویرایش، یا رفتن مستقیم به رابط ویرایش را می دهد.

Fotor-Main

هنگامی که یک تصویر را بارگذاری می کنید، تمامی ابزارهای ویرایش در سمت راست نمایان می شوند. در گروه ویرایش، شما از ویژگی بهبود با یک ضربه همان گونه که در بالا گفته شد برخوردارید، یک ابزار چرخش ساده و گزینه های تنظیم اساسی و ابتدایی که به شما اجازه می دهند تا روشنایی، زمینه سایه روشن (کنتراست)، اشباع، سطوح گرمی و شفافیت تصویر را تغییر دهید، و یک ته رنگ (Tint) را به آن اعمال کنید.

Fotor-Edit-Basic

سربرگ جلوه ها دارای شمار زیادی از پالایه های Instagram مانند است که در دسته های مختلف گروه بندی شده اند از جمله کلاسیک، Lomo ، B&W ، هنر (Art)، پیرایه (Vignette). تنها  جلوه یا اثر را انتخاب کنید تا به تصویر اعمال شود.

Fotor-Effects

از درون سربرگ حاشیه ها، می توانید یک تصویر بار گذاری شده را با یکی از قاب های رسمی، grungy و نمای ممتاز یا قدیمی (vintage-looking) بیارایید.

Fotor-Borders

تغییر شیب (Tilt-Shift) به شما اجازه می دهد تا جلوه ای را یا به یک منطقه دایره ای (شعاعی)، یا یک منطقه مستطیلی (طولی)، با یک شعاع و توان قابل تنظیم اعمال کنید.

Fotor-Tilt-Shift

این برنامه با بسته ای از نسبت ابعاد از پبش تنظیم شده می آید که به شما کمک کند تا تصاویرتان را با توجه به استفاده مورد نظرتان (به عنوان مثال، برای مطابقت با نسبت ابعاد صفحه نمایش، چنانچه بتوانید از آنها به عنوان کاغذ دیواری استفاده کنید) برش (crop) بزنید.

Fotor-Crop

هنگامی که کار به اتمام رسید، می توان تصویر را در قالب های تصویری JPEG ، BMP ، PNG ، TIFF ذخیره کرد.

Fotor-Save Image

Fotor بر روی ویندوز RT  و بر روی هر دو نگارش ۳۲ بیت و ۶۴ بیت ویندوز ۸ کار می کند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz