دانلود ۴۰ میلیارد برنامه اجرایی از فروشگاه اپل

شرکت اپل اعلام کرد که کاربران این شرکت بیش از ۴۰ میلیارد برنامه اجرایی را برای دستگاه‌های مختلف خود دانلود کرده‌اند که نیمی از آنها در سال ۲۰۱۲ بوده است.
فاوانیوز: شرکت اپل اعلام کرد که کاربران این شرکت بیش از ۴۰ میلیارد برنامه اجرایی را برای دستگاه‌های مختلف خود دانلود کرده‌اند که نیمی از آنها در سال ۲۰۱۲ بوده است.

شرکت فناوری اپل اعلام کرد که ماه دسامبر یکی از ماه‌های دارای رکورد بیشترین دانلود برنامه‌های اجرایی برای دستگاه‌های این شرکت بوده است. در فروشگاه برنامه‌های اجرایی اپل ۷۷۵ هزار برنامه اجرایی وجود دارد و براساس اعلام اپل، این شرکت بیش از ۷ میلیارددلار به توسعه دهندگان پرداخت کرده است.

این ۴۰ میلیارد برنامه اجرایی برای دستگاه‌های مختلف آی‌فون، آی‌پد، آی‌پاد تاچ دانلود شده است. اپل فروشگاه برنامه‌های اجرایی خود را که از آن با عنوان App store یاد می‌شود در سال ۲۰۰۸ راه اندازی کرد و تا اوایل سال ۲۰۱۱، تعداد برنامه‌های دانلود شده از این فروشگاه به ۱۰ میلیارد رسید. در ماه مارس سال ۲۰۱۲، اپل اعلام کرد که بیش از ۲۵ میلیارد برنامه اجرایی تاکنون از این فروشگاه دانلود شده است. آمار ۴۰ میلیارد دانلود دربرگیرنده به روزسازی برنامه‌ها یا دانلود دوباره یک برنامه نیست.

منبع: دنیای اقتصاد
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz