«شنبه‌های ارتباطی» ابتکاری برای معرفی و فروش کتاب‌های ارتباطی

انتشارات سیمای شرق با هدف معرفی و فروش بیشتر کتاب‌های ارتباطی طرح «شنبه‌های ارتباطی» را از ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۱ آغاز کرد.
فاوانیوز: انتشارات سیمای شرق با هدف معرفی و فروش بیشتر کتاب‌های ارتباطی طرح «شنبه‌های ارتباطی» را از ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۱ آغاز کرد.

به گزارش فاوانیوز: بهروز تقی‌پور مدیر اجرایی انتشارات سیمای شرق با اعلام این مطلب گفت: در «شنبه‌های ارتباطی» هر هفته یک کتاب منتشر شده توسط شرکت‌های انتشاراتی مختلف در حوزه‌های ارتباطی (روابط‌عمومی، رسانه، تبلیغات، جامعه اطلاعاتی و…) معرفی شده و این کتاب طی بازه زمانی یک هفته، با تخفیف ۴۰ درصدی به‌صورت آنلاین به فروش می‌رسد.

وی هدف از اجرای این طرح را معرفی بهتر کتاب‌های منتشر شده ارتباطات برای علاقه‌مندان این حوزه و ایفای سهمی هر چند اندک در ارتقای فرهنگ کتابخوانی معرفی کرد.

تقی‌پور گفت: در مرحله نخست، شنبه هر هفته فایل معرفی کتاب به همراه مشخصات آن، ویژگی‌های کتاب و فایل صوتی مربوطه برای حداقل ۱۰ هزار نفر از افراد شناسایی شده و فعال در حوزه ارتباطات که ایمیل آنها در اختیار انتشارات است ارسال خواهد شد.

او افزود: در اولین هفته اجرای این طرح کتاب نظریه سواد رسانه ای (رهیافتی شناختی) نوشته دبیلو جمیز پاتر با ترجمه مشترک  ناصر اسدی، دکتر محمد سلطانی فر و دکتر شهناز هاشمی به فروش می‌رسد. مخاطبان این کتاب تمام مصرف‌کنندگان رسانه‌ها هستند.

مدیر اجرایی انتشارات سیمای شرق گفت: تخفیف ۴۰ درصدی در نظر گرفته شده، فقط برای یک هفته خواهد بود و فروش هم از طریق سایت www.prshop.ir  خواهد بود.

وی افزود: تمامی ناشرانی که تمایل به مشارکت در این طرح دارند می‌توانند با شماره‌های ۸۸۸۰۷۴۵۳ و ۸۸۸۹۸۳۲۶ تماس حاصل نمایند.

روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz