انتقام اینترنتی، خواستگار کینه‌ای!

رییس پلیس فتای خراسان‌رضوی از دستگیری جوانی که پس از شنیدن پاسخ منفی از دختر دانشجو، وبلاگش را هک و اقدام به نشر اکاذیب علیه او کرده بود، خبرداد.
فاوانیوز: این‌بار قصه از یک خواستگاری نافرجام شروع شد و به هک کردن وبلاگ دخترجوان و انتشار مطالب نامناسب در وبلاگش منتهی شد.

رییس پلیس فتای خراسان‌رضوی از دستگیری جوانی که پس از شنیدن پاسخ منفی از دختر دانشجو، وبلاگش را هک و اقدام به نشر اکاذیب علیه او کرده بود، خبرداد.

به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ عرفانی در این‌باره اظهارکرد: پیرو شکایت دختر دانشجوی ۲۰ ساله‌ای مبنی بر این که فرد یا افرادی وبلاگش را هک و مطالب مستهجنی را به عنوان دست نوشته‌های وی در وبلاگش قرار داده‌اند، ماموران پلیس فتا اقدامات خود در این زمینه را آغاز کردند.

وی افزود: بنابر اظهارات شاکیه، متهم با پخش چندین حلقه سی‌دی حاوی عکس‌های شخصی و مطالب غیرواقع و نسبت‌های ناروا به او، در محل کار و تحصیلش موجب هتک حیثیت وی شده است.

رییس پلیس فتای خراسان‌رضوی با بیان اینکه پس از تحقیقات، متهم که در گذشته مربی کامپیوتر شاکیه بوده و چندین بار برای او مزاحمت‌هایی را ایجاد کرده بود شناسایی و دستگیر شد، گفت: متهم پس از دستگیری به جرم خود اعتراف و اظهارکرد که با توجه به این که شاکیه به درخواست‌های ازدواج با وی پاسخ منفی داده او نیز با این کار قصد انتقام‌جویی داشته است.

به گفته عرفانی انتشار اطلاعات خصوصی افراد اعم از فیلم، عکس و مشابه آن و نیز نسبت دادن عناوین دروغین و کذب به دیگران در فضای مجازی جرم محسوب شده و با عاملان آن برخورد می‌شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz