رانژه و تخلیه خطوط ADSL هم پولی شد!

در پی عدم ‌توافق شرکت‌های PAP و مخابرات در خصوص هزینه رانژه، شورای رقابت هزینه ۳ تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومانی رانژه خط ADSL را علی‌الحساب ۲ هزار تومان مقرر کرد.
فاوانیوز: رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران گفت: در پی عدم ‌توافق شرکت‌های PAP و مخابرات در خصوص هزینه رانژه، شورای رقابت هزینه ۳ تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومانی رانژه خط ADSL را علی‌الحساب ۲ هزار تومان مقرر کرد.

به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، علیرضا صیدی اظهار داشت: بر اساس توافق اخیر شرکت‌ مخابرات و شرکت‌های PAP (ارائه‌دهندگان اینترنت پرسرعت)، مقرر شده به صورت علی الحساب مبلغ ۲ هزار تومان برای تخلیه و رانژه خطوط ADSL توسط شرکت‌های PAP به مخابرات پرداخت شود.

رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران افزود: در گذشته شرکت مخابرات رانژه و تخلیه خطوط ADSL را بدون هزینه برای شرکت‌های PAP انجام می‌داد که چندی پیش با توافق مخابرات و PAPها مقرر شد بر اساس مدت زمان انجام رانژه، هزینه ۳ هزار تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای رانژه هر خط توسط شرکت‌های PAP به مخابرات پرداخت شود.

وی ادامه داد: پس از آن در پی مخالفت برخی شرکت‌های PAP با تصمیم جدید در خصوص هزینه رانژه، هم‌اکنون با تصمیم شورای رقابت، هزینه علی‌الحساب ۲ هزار تومان برای رانژه هر خط تعیین شده است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz