مخابرات اینترنت ارزان می‌دهد

معاون نگهداری مخابرات استان اصفهان گفت: اجرای طرح اینترنت ارزان را در راستای فرهنگ استفاده از فضای مجازی و توسعه سرویس‌هایی است که در فضای مجازی ارائه می‌شوند.
فاوانیوز: معاون نگهداری مخابرات استان اصفهان گفت: اجرای طرح اینترنت ارزان را در راستای فرهنگ استفاده از فضای مجازی و توسعه سرویس‌هایی است که در فضای مجازی ارائه می‌شوند.

به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، اسماعیل قربانی با بیان اینکه این طرح ارائه شده در راستای تشویق مردم به استفاده از اینترنت و فضای مجازی است، اظهار کرد: پیشتر استفاده از سرویس دایل آپ در هر دقیقه ۴ تومان هزینه داشت، ‌اما اکنون با اجرای این طرح با برقراری اولین ارتباط مشترک،‌ سرویس افراد به مبلغ ماهانه ۲ هزار تومان شارژ می‌شود و در صورت استفاده نکردن در طول ماه هزینه‌ای در بر نخواهد داشت.

بنا بر اعلام، ستاد خبری گروه مخابرات ایران قربانی تاکید کرد: این سرویس از لحاظ زیر ساختی مشابه قبل است و تنها هزینه‌ها به نسبت قبل کمتر شده است اما استفاده مشترکان از این سرویس بستگی به نیاز مشترکان از اینترنت دارد که سرعت دایل اپ (Dail up) مدنظرشان است و همچنین در مراکزی که هنوز امکان استفاده از ADSL نیست، شرایط استفاده از این سرویس فراهم می‌شود.

وی افزود: این سرویس از اول مهرماه راه‌اندازی شده است و متقاضیان می‌توانند با شارژ ۲ هزارتومانی، به صورت نامحدود از این سرویس استفاده کنند.

telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz