اپل امسال هم خلاق ترین شرکت شد

بعد اینکه شرکت اپل در سال گذشته میلادی عنوان خلاق ترین شرکت دنیا را بدست آورد، امسال نیز این شرکت موفق به کسب این مقام شد. این نتیجه از بین شرکت های سامسونگ، مایکروسافت، نوکیا و گوگل و ۱۰۰۰ شرکت دیگر توسط مرکز تحقیقات Booz بدست آمده است.
فاوانیوز: بعد اینکه شرکت اپل در سال گذشته میلادی عنوان خلاق ترین شرکت دنیا را بدست آورد، امسال نیز این شرکت موفق به کسب این مقام شد. این نتیجه از بین شرکت های سامسونگ، مایکروسافت، نوکیا و گوگل و ۱۰۰۰ شرکت دیگر توسط مرکز تحقیقات Booz بدست آمده است.

به گزارش فاوانیوز به نقل از پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از phonearena، شرکت اپل مبلغ ۲.۴ میلیارد دلار را برای تحقیق و توسعه اختصاص داده است که آن را از شرکتهای دیگر متمایز نموده است. حدود ۷۰ درصد از کسانی که به این مطالعه پاسخ دادند شرکت اپل را بعنوان محلی که در آنجا نوآوری زیادی اتفاق می افتد انتخاب کردند. در مقایسه، شرکت گوگل که در رتبه دوم قرار دارد تنها ۴۳ درصد رای را بخود اختصاص داد.

سامسونگ حدود ۹ میلیارد دلار در بخش R&D هزینه کرده بوده است و مایکروسافت هم بعد از این شرکت قراردارد. این نتایج مربوط به سال ۲۰۱۱ بوده است نه ۲۰۱۲.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz