فراخون برای شناسایی متقاضیان راه‌اندازی مراکز فرهنگی دیجیتال

شبکه ملی فرهنگ با هدف استفاده بهینه از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی و برای تحقق اهداف فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، با اعلام فراخون به شناسایی متقاضیان راه‌اندازی مراکز فرهنگی دیجیتال اقدام کرد.
فاوانیوز: شبکه ملی فرهنگ با هدف استفاده بهینه از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی و برای تحقق اهداف فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، با اعلام فراخون به شناسایی متقاضیان راه‌اندازی مراکز فرهنگی دیجیتال اقدام کرد.

به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در راستای شناسایی متقاضیان راه اندازی مراکز فرهنگی دیجیتال از تمامی فعالان حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال دعوت به عمل آورده است.

آخرین مهلت ارسال اطلاعات برای متقاضیان ۲۰ آبان سال جاری تعیین شده و علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با شبکه ملی فرهنگ و فعالیتهای آن، به وب‌سایت دبیرخانه شبکه ملی فرهنگ به آدرس www.incn.ir مراجعه کنند.

علاقه ‌مندان می‌توانند مدارک خود را به دبیرخانه شبکه ملی فرهنگ به نشانی دبیرخانه شبکه ملی فرهنگ واقع در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال یا به پست الکترونیکی دبیرخانه (info@incn.ir) ارسال کنند.

telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz