تلفنهای اندرویدی ۴٫۲ تک کاربره خواهند بود

محصول جدید گوگل اندروید ۴٫۲ که نسخه آپدیت شده Jelly Bean است اجازه میدهد چندین کاربر از یک دستگاه استفاده کنند که البته این مطلب فقط در مورد تبلتها صادق است. طبق اخبار منشره این محدودیت به این دلیل است که نوکیا حق انحصاری این فناوری را در اختیار دارد.فاوانیوز :  محصول جدید گوگل اندروید ۴٫۲ که نسخه آپدیت شده Jelly Bean است اجازه میدهد چندین کاربر از یک دستگاه استفاده کنند که البته این مطلب فقط در مورد تبلتها صادق است. طبق اخبار منشره این محدودیت به این دلیل است که نوکیا حق انحصاری این فناوری را در اختیار دارد.

به گزارش فاوانیوز به نقل از پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از گوگل نیوز،هم اکنون تبلتهای اندروید و برخی تلفنهای نوکیا ویژگی چند کاربر را دارا هستند. بر اساس انتشار اسناد حقوقی شرکت نوکیای امریکا، حقوق انحصاری این فناوری در اختیار موبایلهای این شرکت است.

گوگل اعلام کرده است که این آپدیت قرار نیست گام بزرگی به جلو باشد. هر چند توانایی استفاده چندین کاربر از یک محصول گامی فراتر از فناوریهای اپل است زیرا آیپد و آیفون اکنون بطور همزمان میتوانند یک کاربر داشته باشند.

تبلت گوگل با اندروید ۴٫۲ به کاربران مختلف یک دستگاه اجازه میدهد تا با استفاده از صفحه اطلاعات کاربری به راحتی ایمیلها، اپلیکیشنها و بوکمارکهای خود را بررسی کنند. از آنجایی که غالبا مردم تلفن همراه را بصورت مشترک استفاده نمیکنند این فناوری به دلایل دیگری تنها در تبلتهای گوگل قرار داده شده است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz