کارمندان فیس بوک سهام خود را می فروشند

تقریبا ششش ماه است که میزان سهام فیس بوک افت زیادی داشته است. از این رو بسیار یاز کارمندان سهام خود را از طریق IPO-Stock به فروش رساندند. در پایان سال عرضه سهام فیس بوک به پاین تر حد خود خواهد رسید. هم اکنون این سهام در بازار آزاد نیز قابل خرید و فروش هستند.
فاوانیوز: تقریبا ششش ماه است که میزان سهام فیس بوک افت زیادی داشته است. از این رو بسیار یاز کارمندان سهام خود را از طریق IPO-Stock به فروش رساندند. در پایان سال عرضه سهام فیس بوک به پاین تر حد خود خواهد رسید. هم اکنون این سهام در بازار آزاد نیز قابل خرید و فروش هستند.

به گزارش فاوانیوز به نقل ازپایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از cnet،در روز دوشنبه تقریبا ۲۲۹ میلیون سهم آماده فروش در بازار شدند، مقداری از این سهام مربوط به کارمندانی است که قبل از سال ۲۰۱۱ به کمپانی فیس بوک وارد شدند و مابقی سهام نیز مربوط به کارمندانی است که در سال ۲۰۱۲ وارد فیس بوک شدند.

اکنون کمپانی فیس بوک ۴۲ درصد پایین تر از قیمت پیشنهادی خود (۳۸ دلار) در حال فروش سهام خود است. یکی از افرادی که قصد فروش سهام خود را ندارد مارک زوکربرگ است. سایر مدیران این شرکت در فروش سهام خود آزاد هستند که تا کنون ۶ نفر از این مدیران سهام خود را قدری محدودتر کرده اند.

البته عده ای نیز در حال سرمایه گذاری در فیس بوک هستند زیرا این افراد بخوبی آگاه هستند که این وضعیت به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی موقت است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz