افزایش سهم فناوری فضایی در توسعه شهر هوشمند

رئیس سازمان فضایی و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای افزایش سهم فناوری فضایی در توسعه شهر هوشمند جلسات مشترکی بین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران برگزار می شود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، مرتضی براری رئیس سازمان فضایی و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به توسعه اقتصاد فضایی و برنامه‌های این سازمان برای این موضوع تصریح کرد: مهمترین دغدغه ما این است که صنعت فضایی نقش زیادی در رونق خدمات شهری داشته باشد.
وی افزود: به همین منظور برای افزایش سهم فناوری فضایی و استفاده از این فناوری در مدیریت شهری و توسعه شهر هوشمند جلساتی با حضور نمایندگان حوزه‌های درگیر با این موضوع برگزار شد.
براری افزود: اعتقاد داریم صنعت فضایی به توانمندسازی کسب و کارها و ارائه خدمات بیشتر می‌تواند کمک کند و نقش‌آفرینی داشته باشد.
رئیس سازمان فضایی در پایان خاطرنشان کرد: بر همین اساس در حوزه افزایش سهم فناوری فضایی در توسعه شهر هوشمند جلسه مشترکی بین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران برگزار شد که این جلسات همچنان ادامه دارد تا به هدف خود دست یابیم.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz