سند راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت بازنگری و به تصویب هیات مدیره‎ رسید

سند راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت با استراتژی ایجاد زنجیره همکاری‏‌های تجاری منسجم برای ارائه خدمات ارتباطی زیرساختی نوین، با کیفیت، امن و پایدار؛ بازنگری, تدوین و به تصویب هیات مدیره شرکت رسید.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سیتنا، نرگس طاهری، معاون راهبردی و توسعه کسب و کار مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، با اعلام این مطلب، گفت: با تصویب این سند راهبردی ،شرکت ارتباطات زیر ساخت طی افق ۱۴۰۴ راهبر اکوسیستم ارتباطات دیجیتال امن و پایدار در منطقه می شود.
طاهری، با اشاره به مراحل تنظیم سند راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت، افزود: این سند با انتخاب متدولوژی مناسب و بازنگری بخش های مهم شامل ماموریت، چشم انداز، اهداف کلان، راهبردها و شاخص های آن و همچنین آنالیز بازار مخابراتی همراه با شناسایی نیاز ذینفعان و تحلیل محیط بیرونی تنظیم شده است.
وی، با اشاره به ماموریت اصلی شرکت ارتباطات زیرساخت به‌ عنوان پیشران تحول دیجیتال کشور، بر ضرورت توسعه و باز مهندسی زیرساخت های اصلی شبکه ملی اطلاعات، امنیت و پایداری، افزایش کیفیت خدمات،کاهش قیمت تمام شده خدمات و گشایش بازار برای حضور موثر بخش غیر دولتی در کنار وظایف حاکمیتی تاکید کرد.
معاون راهبردی و توسعه کسب وکار، گفت: ایجاد زنجیره همکاری‏های تجاری منسجم، کسب سهم از بازارهای منطقه ای هدف، توسعه متوازن ابعاد حاکمیتی و تجاری و همچنین ارتقاء بهره وری کسب و کار از اهداف کلان سند راهبردی شرکت است که بر مبنای این اهداف، راهبردها و نقشه راهبردی این سند نیز طراحی و تنظیم شده است.
وی، تصریح کرد: پیشرفت تکنولوژی همراه با واقعیت های بازار و نیز روند کاربردها و ظرفیت مالی این شرکت، برنامه ریزی شبکه را از حالت سنتی بر مبنای تقاضا خارج و نظام برنامه ریزی شبکه را پیچیده تر کرده است.
طاهری، خاطرنشان کرد: در تهیه این سند از اسناد بالادستی از جمله سیاست های کلی نظام و قانون برنامه ششم توسعه کشور، سند برنامه راهبردی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در برنامه ششم ، سند “تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات” مصوب شورای عالی فضای مجازی و نظرات اکثر خبرگان شرکت و سایر اسناد بالادستی مرتبط استفاده شده است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz