فیلم/ پاسخ آذری جهرمی به آسوشیتدپرس پیرامون پیشینه‌ی فعالیتش در نهادهای اطلاعاتی و احتمال کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس از پیشینه‌ی فعالیت خود در نهادهای اطلاعاتی ایران دفاع کرد و در توضیح آن به چهره‌هایی سیاسی اشاره کرد که روزگاری در بدنه اطلاعاتی کشورشان مشغول فعالیت بودند و امروز هم پست‌های مهم سیاسی دارند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سیتنا، محمد جواد آذری جهرمی، در پاسخ به سوالی درباره‌ی سابقه‌ی فعالیتش در نهاد های امنیتی ایران به آسوشیتدپرس، گفت: «خیلی از سیاستمداران دنیا در سیستم‌های اطلاعاتی شان کار کرده اند، وزیر امور خارجه ایالات متحده روزی به عنوان رئیس سی‌آی‌ای فعالیت می‌کرده و آقای پوتین نیز در کا.‌گ.ب فعال بوده است. حال درباره‌ی سابقه ما در دستگاه اطلاعاتی ایران اشکالی وجود دارد؟»
آذری جهرمی پیرامون برخی گمانه‌زنی ها درباره‌ی احتمال نامزدی‌اش در انتخابات ۱۴۰۰ ریاست‌ جمهوری نیز گفت: «دیگران اگر نمی‌توانند خودشان را با شرایط جدید دنیا که دنیای نسل فناوری اطلاعات و نزدیکی همگان به هم و اتاق شیشه‌ای است هماهنگ کرده و در این چهارچوب قرار نمی‌گیرند شاید علاقه‌مند باشند بگویند آقای جهرمی برای آینده برنامه دارد. من مشکلی برای گمانه زنی‌های ایشان ندارم.»
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz