درآمد پست خراسان جنوبی رشد صد درصدی را پشت سر گذاشت

مدیر کل پست خراسان جنوبی گفت: این استان طی سه ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، شاهد رشد ۱۱۴ درصدی درآمد بود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، علی الهامی افزود: رسیدن به این میزان از رشد موجب شد خراسان جنوبی که همواره جز استان های زیان ده و انتهای جدولی بود به رتبه نخست کشور دست یابد.
وی یکی از مهمترین دلایل این موفقیت را تغییر نگاه تیم مدیریت و تسری آن در بین کارکنان پست استان دانست و گفت: پست یک بنگاه اقتصادی است، بنابراین باید به دنبال گسترش بازار خدمات خود باشیم.
الهامی همچنین بر ظرفیت بالای بازارهای بالقوه پست به ویژه در بخش های تولیدی و صنعتی اشاره کرد و اظهار داشت: گسترش خدمات پستی در این حوزه ها هم موجب رونق بازار تولیدکننده ها می شود و هم می توان از ظرفیت های پست به منظور تامین رفاه بیشتر مردم بهره برداری و زمینه توسعه یافتگی جامعه را فراهم کرد.
او تصریح کرد: با در پیش گرفتن این رویکرد، امسال ارایه طرح های جدید و خدمات متناسب با نیاز مشتریان را در دستور کار قرار دادیم و به سمت بازارهای مغفول مانده ای که پست ظرفیت بیشتری برای ارایه خدمات در آنها را دارد حرکت کردیم.
مدیر کل پست خراسان جنوبی ارسال و تحویل لاستیک هایی که مردم به صورت اینترنتی به شرکت کویر تایر سفارش می دهند را یکی از این خدمات عنوان کرد و افزود: این خدمت در قالب پست لجستیک از ابتدای امسال انجام می شود.
وی اظهار داشت: ارایه این خدمت موجب شده روزانه تا سقف دو هزار و ۵۰۰ حلقه لاستیک از پست خراسان جنوبی به سراسر کشور ارسال شود که خود سهم بسزایی در توسعه بازار پست در این استان دارد.
الهامی با اشاره به طرح تحول دیجیتال پست و ستاپ در کشور، افزود: خدمات یادشده در پست خراسان جنوبی نیز در همین چارچوب در حال انجام است.
او اظهار امیدواری کرد: با پیشرفت اجرای طرح تحول و تسری آن به پست استانها، شاهد ارایه هرچه بیشتر این نوع خدمات در سطح شبکه باشیم.
مدیر کل پست خراسان جنوبی در ادامه از درآمد سه برابری ارایه خدمات در خرداد ماه در استان خبر داد و گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال، حکایت از رشد سه برابری دارد که در سطح شبکه پستی کشور بی نظیر است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz