بازدید مدیران ستادی از پست استان لرستان

چند تن از مدیران ستادی شرکت ملی پست در سفر به لرستان ضمن بازدید از اداره کل و اداره پست شهرستان پلدختر با کارکنان دیدار و گفتگو کردند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، روز جاری احمد جان بزرگی دبیر هیات مدیره و مدیر کل دفتر مدیر عامل و امور استانها ، علی اکبر هادوی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و محمدسلگی مدیر کل تامین ،نگهداری و پشتیبانی از اداره کل پست استان لرستان بازدید و در جریان بازسازی اداره پست پلدختر قرار گرفتند.
در جلسه شورای اداری پست استان احمد جان بزرگی با اشاره حادثه سیل اخیر در سطح استان از صبر و تلاش کارکنان پست استان در جهت حفظ و نگهداری از مرسولات و امانات مردم قدردانی کرد.
دبیر هیات مدیره دغدغه مدیران ارشد شرکت را در سطح کلان ،رفع مشکلات و رفاه همکاران دانست و گفت : همه کارکنان در سطح شبکه باید در زمینه توسعه کسب و کار ایفای نقش کنند.
وی همچنین بر اهمیت بحث آموزش کارکنان تاکید کرد و گفت : با استفاده از ظرفیت های موجود و برگزاری جلسات بصورت ویدئو کنفرانس می توانیم نسبت به ارتقا سطح دانش کارکنان گام های موثری برداریم.
علی اکبر هادوی نیز انتظارات مورد نیاز کارکنان از مجموعه را منوط به آگاهی و اطلاع از مسائل و مشکلات موجود دانست و گفت : در غیر اینصورت خواسته ها و نیاز مجموعه تحقق نخواهد یافت و زمانی می توان به آینده شرکت امید داشت که برای هر کاری برنامه ای مدون داشته باشیم.
مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد رعایت اصل مشتری مداری را یک موضوع حائز اهمیت در جهت ماندگاری پست در فضای رقابتی موجود دانست و خاطر نشان کرد: زمانی می توان انتظار مراجعه مجدد مشتری جهت استفاده از خدمات پستی را داشت که سرویسها و خدمات متناسب با نیاز مشتریان باشد.
در ادامه محمد سلگی با اشاره به اینکه در زمینه ورزش موضوعات جدیدی در سطح شرکت درحال بررسی و انجام است افزود: بواسطه برنامه ریزی های انجام شده و باهمت و تلاش مجموعه همکاران جایگاه شرکت در مجموعه وزارت در زمینه ورزش از وضعیت مطلوبی برخوردار است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz