عضو هیات مدیره پیگیر مصوبات جلسه استانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

فریبا مرادی عضو هیئت مدیره پست، از اداره کل پست کردستان بازدید و بر اجرایی شدن مصوبات جلسه استانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، وی که روز چهارشنبه پنجم تیرماه جاری به این استان سفر کرد، با کارکنان ستادی و موزعین نیز دیدار داشت.
مرادی در دیدار با کارکنان باجه مرکزی اداره پست سنندج و موزعین این اداره کل گفت: با تلاش و همت شما و ارائه خدمات مورد قبول مشتریان، پست می تواند از شرایط سخت عبور کند.
وی افزود: تغییرات احکام نیروهای قراردادی با هماهنگی سازمان امور اداری و استخدامی کشور انجام شده و خوشبختانه کاهشی در میزان حقوق آنها اتفاق نیفتاده است و با توجه به موارد قید شده در احکام، در زمان بازنشستگی نیز به نفع نیروهای قراردادی است.
این عضو هیات مدیره در جلسه شورای اداری پست کردستان که به صورت ویدئو کنفرانس با روسای شهرستان های تابعه برگزار شد گفت: هدف از این سفر پیگیری مصوبات سفر وزیر ارتباطات به استان و دیدار با کارکنان پست استان است.
وی با ابراز خرسندی از رشد درآمدی و بهبود کیفیت خدمات استان گفت: امیدوارم در آینده پرداختی های استان متناسب با فعالیت ها و منابع شرکت افزایش یابد.
مرادی برنامه تحول در پست را گام مثبتی در جهت ارتقاء خدمات پستی و نفوذ این خدمات در جامعه برشمرد و گفت: تلاش می کنیم با همکاری بخش خصوصی، پست کشور را کاراتر نموده و خدمات رسانی به مردم متناسب با نیازهای آنها شود.
وی خواستار کنار گذاشتن قراردادهای زیان ده شد و گفت: مجموعه پست کشور باید به املاک و دارایی های خود حساسیت بیشتری داشته و بهره وری در این بخش را افزایش دهد.
مرادی افزود: برای رفع مشکل اداره تجزیه و مبادلات پست کردستان در حال برنامه ریزی درازمدت و اصولی هستیم.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz