ثبت‌نام «جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران» ۹ تیر آغاز می‌شود

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد علاقه‌مندان برای شرکت در مهم‌ترین مسابقات بازی‌های ویدئویی ایران می‌توانند از روز یک‌شنبه ۹ تیرماه، به صورت اینترنتی ثبت‌نام کنند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایرنا، مسابقات جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران امسال نیز همچون سال‌های گذشته با مشارکت حداکثری سازمان‌ها و نهادهای مختلف مانند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و انجمن ورزش‌های الکترونیک برگزار خواهد شدداوطلبان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت رسمی برگزاری مسابقات مراجعه و با انتخاب رشته مورد نظر در «جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران» شرکت کنند.«جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران» امسال در ۸ رشته مختلف برگزار خواهد شد. رشته‌های PES 19، FIFA 19، DOTA 2، کلش رویال، کوییز آو کینگز، کانتر استرایک، پسرخوانده و بازی جدی «مغزینه» از جمله رشته‌های این مسابقات خواهند بود.همچنین بانوان می‌توانند در مسابقات به ثبت‌نام بپردازند. ذکر این نکته الزامی است که مسابقات بانوان در رشته‌های فوتبالی (FIFA ۱۹ و PES ۱۹) جهت رعایت عدالت حرفه‌ای به صورت جداگانه و در صورت رسیدن حد نصاب شرکت‌کنندگان (۶۴ نفر) برگزار خواهد شد.
شرکت‌کنندگان رشته‌های تیمی باید با یک تیم کامل متشکل از بانوان یا آقایان در این رقابت‌ها شرکت کنند.
این دوره از مسابقات در سالن سپهر کانون پرورش فکری حجاب برگزار خواهد شد.
مسابقات مقدماتی PES و FIFA در ۹ شهر مختلفبنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در برگزاری این دوره از جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران با در نظر گرفتن شرایط داوطلبان ساکن شهرستان‌ها توجه ویژه‌ای برای این گروه از مخاطبان در نظر گرفته است.در این دوره از مسابقات به جز استان‌های تهران و البرز، مسابقات مقدماتی رشته‌های FIFA و PES در ۹ شهر دیگر نیز برگزار می‌شود.در واقع با شرایط جدید در نظر گرفته‌شده شرکت‌کنندگان از سایر استان‌ها می‌توانند به جای حضور در شهر تهران در یکی از ۹ شهر قم، شیراز، اصفهان، یزد، مشهد، تبریز، زاهدان، اهواز و بوشهر مسابقه دهند و در صورت راه‌یابی به مراحل پایانی برای برگزاری مراحل نهایی مسابقات به تهران مراجعه کنند. داوطلبانی که قصد دارند در یکی از ۹ شهر مذکور رقابت کنند باید بلیت همان شهر را خریداری کنند و هر شرکت‌کننده تنها می‌تواند در یک حوزه شرکت کند.علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی این رویداد به نشانی irangamecup.com مراجعه کنند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz