طبق قانون، وزارت ارتباطات اختیاری برای رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی ندارد/ وزیر ارتباطات تنها به عنوان یکی از شش وزیر در کارگروه تعیین مصادیق رای دارد/ این کارگروه هم مدتهاست تشکیل نشده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیرامون رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد که طبق قانون، نه وزارت ارتباطات و نه هیچ وزارتخانه‌ی دیگری چنین اختیاری ندارد و وزیر ارتباطات تنها به عنوان یکی از شش وزیر در کارگروه تعیین مصادیق رای دارد که این کارگروه هم مدتهاست تشکیل نشده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سیتنا، مهندس آذری جهرمی به درخواست یک کاربر اینستاگرام که خواستار رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی از سوی وزیر ارتباطات شده بود، پاسخ داد.
یک کاربر اینستاگرام ذیل آخرین پست وزیر ارتباطات نوشت: آقای جهرمی اگر اختیار برداشتن فیلترینگ شبکه های اجتماعی رو ندارید استعفا بدید وزیر بی اختیار نمیخواهیم.
وزیر ارتباطات هم در پاسخ به این کاربر نوشت: اختیار و مسئولیت با قانون وضع می‌شود. وزارت ارتباطات از بدو تصویب اساسنامه‌اش چنین اختیاری نداشته و ندارد. نه بنده، بلکه هیچ وزیری به تنهایی چنین اختیاری ندارد. البته جمع شش وزیر در کارگروه تعیین مصادیق رای دارند که این کارگروه مدتهاست تشکیل نشده است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz