“کاراشاب” متولی ارائه‌ خدمات ارزش‌افزوده‌ شبکه تلفن ثابت به شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات شد

با توجه به مصوبه هیئت‌مدیره شرکت مخابرات ایران و با هدف کارآمد سازی شبکه ارتباطی و یکپارچه‌سازی ارائه خدمات، شرکت کاراشاب به عنوان متولی ارائه خدمات ارزش افزوده به شرکت های ارائه دهنده این خدمات انتخاب شده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سیتنا، به نقل از اداره کل ارتباطات و بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، با تجمیع تمامی سرویس‌های ارزش‌افزوده بر یک بستر مخابراتی تمام این سرویس‌ها توسط شرکت گسترش خدمات ارتباطات کاراشاب که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه و اقماری شرکت مخابرات ایران است، ارائه می‌شود.
بر اساس این گزارش شرکت کاراشاب با حمایت همه‌جانبه شرکت مخابرات ایران و رشد روزافزون سرویس‌های ارزش‌افزوده، ارتقاء وفاداری و رضایتمندی مشتریان، ایجاد نوآوری به همراه ارائه مناسب‌ترین قیمت در سرویس‌های ارزش‌افزوده و ایجاد مزیت رقابتی در بازار ارتباطات کشور را در سرلوحه فعالیت‌های خود قرارداده است.
از فعالیت‌های مهم شرکت کاراشاب می‌توان به مدیریت یکپارچه سرویس‌های ارزش‌افزوده، بهبود محصولات کنونی، تحقیق و توسعه محصول، خلق محصول جدید و مدیریت استارتاپ ها اشاره کرد.
شرکت کاراشاب با فعالیت‌های خود در حوزه سرویس‌های ارزش‌افزوده به دنبال نظارت مستمر بر تعهدات ارائه‌دهندگان این سرویس‌ها، شفافیت در ارائه سرویس، افزایش نوآوری و خلاقیت و تحقق رضایتمندی مشتریان با چشم انداز دستیابی به برند اول بازار خدمات ارزش افزوده در کشور است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz