جشنواره ملی هنرهای دیجیتال به کار خود پایان داد

جشنواره ملی هنرهای دیجیتال پس از یک ماه فعالیت به کار خود پایان داد و مراسم اختتامیه آن با اعلام آثار برگزیده، برگزار می شود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، نخستین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال به ایستگاه پایانی رسید و آئین اختتامیه و اعلام آثار برگزیده این جشنواره که توسط دانشگاه هنر تهران و با حمایت وزارت علوم و وزارت کشور برگزار شد، فردا پنجشنبه ۳۰ خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.
مراسم اختتامیه این جشنواره در تالار اجتماعات فرهنگستان هنر، با حضور منصور غلامی وزیر علوم، غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، علیرضا اسماعیلی رئیس فرهنگستان هنر، نمایندگانی از وزارت کشور و سایر حامیان جشنواره و جمعی از هنرمندان و متخصصان حوزه هنرهای دیجیتال برگزار خواهد شد.
پس از استماع گزارش سید حسن سلطانی رئیس دانشگاه هنر و دبیر جشنواره، آثار برگزیده در دو بخش آزاد و آسیب‌های اجتماعی اعلام و جوایز برگزیدگان اعطا می‌شود.
در قالب برنامه‌های جنبی جشنواره نیز در روزهای ۲۵، ۲۶ و ۲۹ خردادماه سلسله نشست‌های علمی و پژوهشی در تالار همایش‌های فرهنگستان هنر برگزار شد و نمایشگاهی از آثار منتخب جشنواره نیز در قالب تصویرگری، عکس، فیلم و هنر اجرایی تا روز اول تیرماه در تالار آئینه فرهنگستان پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz