خدمات پست در دانشگاه ها گسترش می یابد

ارائه خدمات پستی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، در راستای اجرای طرح تحول دیجیتال پست با همکاری بخش خصوصی، گسترده تر خواهد شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، شرکت ملی پست از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات سامانه‌های دانشگاهی دعوت به همکاری کرده است.
خدماتی پستی که در این قالب ارائه می‌شود شامل دریافت مدارک (اصل گواهینامه پایان دوره تحصیلات) از دانشگاه یا مراکز آموزش عالی محل تحصیل و ارسال به آدرس گیرنده در سراسر کشور، بدون مراجعه حضوری دانشجویان و فارغ التحصیلان به مراکز یاد شده است.
با توجه به اینکه شرکت ملی پست، بعد از این بخش عمده خدمات و سرویس‌های خود را متناسب با نیازهای روز شهروندان و در چارچوب طرح تحول دیجیتال و سکوی تجارت الکترونیک پست (ستاپ) گسترش می‌دهد، توسعه خدمات پستی در دانشگاه‌ها به عنوان یکی از اساسی‌ترین این نیازها، شناسایی شده است.
در سرویس جدیدی که به همین منظور طراحی شده است، تأمین و ارائه زیرساخت‌های نرم افزاری سامانه‌های دانشگاهی برعهده شرکت‌های خصوصی و بازاریابی، تأمین مشتری و توسعه این بازار برعهده شرکت ملی پست است.
در معماری سکوی تجارت الکترونیک پست، بیش از ۷۰ سرویس متنوع پیش‌بینی شده و قرار است این سرویس‌ها با همکاری بخش خصوصی و کسب‌وکارهای استارت‌آپی به تدریج اجرا و پیاده‌سازی شود که دعوت به همکاری در راه‌اندازی سامانه پیام‌رسان‌های سازمانی، نخستین بخش از این اقدامات است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz