ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم نسبت به شش ماه قبل کمتر شده‌است/ وزارت ارتباطات باید تلاشی مضاعف کند تا این مشکل رفع شود/ این جزو حقوق مصرف کنندگان است/ در جلسه‌ی هفته‌ی آینده‌ی مجلس به وزیر ارتباطات متذکر خواهیم شد

نائب رییس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: وزارت ارتباطات باید تلاشی مضاعف کند تا مشکل ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم رفع شود. این جزو حقوق مصرف کنندگان است و وزارت ارتباطات باید از حقوق مردم دفاع کند و ما مجددا در جلسه‌ی هفته‌ی آینده‌ی مجلس به وزیر ارتباطات متذکر خواهیم شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سیتنا، دکتر “فریدون احمدی” عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا، پیرامون نتایج پیگری‌ها و اقدامات وزارت ارتباطات برای حذف پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم طی ماه‌های اخیر، گفت: پیامک‌های مزاحم مردم را ناراحت کرده اند، از طرفی وزارت ارتباطات نیز اعلام کرده که این پیامک‌ها باید جمع آوری شوند و شماره‌هایی هم اعلام کرده که اگر مردم پیامکی دریافت کردند با آن شماره‌ها تماس بگیرند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، افزود: به نسبت شش ماه قبل این پیامک‌ها کمتر شده اند، از طرفی محتوای این پیامک‌ها بد نیست و مردم به دنبال معرفی کسب‌وکارشان هستند.
احمدی، خاطرنشان کرد: وزارت ارتباطات باید تلاشی مضاعف کند تا این مشکل رفع شود. این جزو حقوق مصرف کنندگان است و وزارت ارتباطات باید از حقوق مردم دفاع کند و ما مجددا در جلسه‌ی هفته‌ی آینده‌ی مجلس به وزیر ارتباطات متذکر خواهیم شد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz