اجرای مجدد طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی

رایتل با توجه به استقبال گسترده بیمه ­شدگان از طرح سیم کارت تأمین اجتماعی، مجدداً این طرح را به اجرا درآورده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایلنا، همزمان با آغاز دهه فجر سال ۹۶، رایتل به عنوان عضوی از خانواده تأمین اجتماعی، با رویکرد حمایت از این خانواده بزرگ، طرح «تأمین اجتماعی» را اجرا کرد که در این طرح، به تمامی افراد دارای دفترچه بیمه تأمین اجتماعی (شامل بیمه شده اصلی و افراد تحت سرپرستی وی) بسته ویژه شامل یک سیم کارت اعتباری هدیه و یک بسته خدمات ارتباطی رایگان یکساله اهدا می‌شد.
نظر به استقبال گسترده مردم از طرح تأمین اجتماعی، رضایت افرادی که در دوره قبل موفق به ثبت نام در این طرح شده بودند و درخواست‌های مکرر مبنی بر اجرای مجدد این طرح، رایتل بر آن شد که طرح تأمین اجتماعی را با تغییراتی مجدد برای بیمه شدگان تامین اجتماعی اجرا کند. امکان ثبت نام در این طرح، از تاریخ ۸ دی ماه ۹۷ برای کلیه بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی و خانواده ایشان فراهم شده است. در این طرح نیازی به خرید سیم کارت از سوی بیمه شدگان وجود ندارد.
آن‌دسته از متقاضیانی که کد بیمه (دفترچه تأمین اجتماعی) دارند و عضوی از خانواده بزرگ تأمین اجتماعی هستند، در صورت عدم دریافت طرح تأمین اجتماعی قبلی، می‌توانند با ارایه کد بیمه و کدملی، در طرح جدید شرکت کنند. علاوه بر ۵۰۰ مگابایت اینترنت ۳۰ روزه رایگان که در ابتدا به ثبت نام کنندگان در این طرح اهدا می‌شود، امکان استفاده از هدایای دیگر نیز در صورت خرید بسته های منتخب، برای مدت یکسال وجود دارد. همچنین تمامی مشترکین پیشین محصول تأمین اجتماعی نیز می‌توانند با خرید بسته‌های منتخب( بدون نیاز به خرید سیم کارت جدید) ، از هدیه مشابه برخوردار شوند.
مشترکین با ثبت نام در طرح تأمین اجتماعی، از هدیه ۵۰۰ مگابایت اینترنت ۳۰ روزه برخوردار می‌شوند و همچنین در صورت خرید و فعال‌سازی یکی از بسته‌های مصرفی منتخب محصول تأمین اجتماعی، از امکان دریافت ۱۲ دوره هدیه ۳۰ روزه شامل ۲ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی، بهره مند خواهند شد. اولین دوره ۳۰ روزه از تاریخ فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری، آغاز شده و تا یکسال (۱۲ دوره ۳۰ روزه) ادامه دارد.
ثبت نام کنندگان در طرح تأمین اجتماعی جهت دریافت هدیه این طرح شامل ۲ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی ۳۰ روزه، لازم است در هر دوره ۳۰ روزه اقدام به خرید و فعال‌سازی یکی از بسته‌های مصرفی منتخب محصول تأمین اجتماعی کنند.
اطلاعات بیشتر در مورد بسته های مصرفی منتخب طرح تأمین اجتماعی را در اینجا بخوانید.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz