بیت‌کوین در میانه ۲ قعر؛ احتمال جهش دوباره

بیت‌کوین در بالای هفت هزار و ۵۰۰ دلار علائم مثبتی را به سرمایه‌گذاران نشان داده است که قطعا با رسیدن آن به مرز هشت هزار دلار، شاهد رقابت سنگین اهالی این ارز دیجیتال خواهیم بود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایلنا، به نقل از نیوز بیت کوین، اخیرا بیت کوین ارزش هفت هزار و ۴۴۰ دلار را تجربه کرد که این ارز در برابر دلار شاهد ثبات نسبی بود و همینطور سرمایه‌گذاران از کاهش بیشتر ارزش این ارز جلوگیری کردند. این ارز شاهد یک تنفس در اطراف هفت هزار و ۵۰۰ دلار بود که بتواند به تدریج اصلاحیه‌های افزایشی خود را ثبت کند.
در حالی که این ارز هم اکنون ارزش بالای هفت هزار و ۷۰۰ را تجربه می‌کند و یک روند مقاومتی نیز پیش رو دارد که خطی خشن را در پیش بینی‌ها ارائه کرده است. یک خط خشن دیگر نیز مقاومتی را حول هفت هزار و ۸۰۰ تشکیل داده است.
حال ایجاد یک خط جدید بالای هشت هزار می‌تواند مژده یک روند صعودی دیگر را به سرمایه‌گذاران بدهد که در این صورت مقاومت بعدی حول هشت هزار و ۱۴۴ دلار شکل خواهد گرفت و اصلاحیه‌های هفت هزار و۴۴۱ تا هشت هزار و ۵۷۵ دلار را شکل خواهد داد.
همینطور که در شاخص‌ها مشخص است، بیت کویین در رقمی بالای هفت هزار و ۶۰۰ دلار عرضه می‌شود که انتظار می‌رود با رسیدن آن به هفت هزار و ۹۵۰ تا هشت هزار دلار، رقابت در این بازار رو به فزونی بگذارد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz