عضو هیئت مدیره در تبریز : تغییر رویکرد پست به سمت توسعه تجارت الکترونیک و ارایه خدمات نوین است

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در جلسه شورای اداری پست استان آذربایجان شرقی گفت: در رویکرد جدید به دنبال توسعه تجارت الکترونیک و ارایه خدمات نوین هستیم.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، فریبا مرادی در این جلسه با اشاره به اینکه تغییر نیاز جامعه به سمت خدمات مبتنی بر تکنولوژی ‌‌‌های نوین است، افزود: شبکه پستی با تغییر رویکرد و بستر سازی مناسب، در جهت تامین و رفع این نیازها قدم بر می دارد.
وی اظهار داشت: در این تغییر مسیر، رویکردها و استراتژیها به سمت توسعه تجارت الکترونیک و خدمات نوین مبتنی بر فناوری های روز در کنار تقویت نگاه تجاری و اقتصادی، سوق یافته است.
عضو هیئت مدیره با اشاره به قیمت تمام شده خدمات پستی و ارزش افزوده خدمات، بر ارایه بیشتر خدمات دارای ارزش افزوده و حذف قراردادهای پرهزینه و مستهلک کننده تاکید کرد.
وی در ادامه افزود: هدف پست از ابتدا مشتری مداری و ارائه خدمت مطلوب و با کیفیت به مشتری بوده و هست به همین دلیل، خط قرمز شبکه پستی بویژه در شرایط رقابتی موجود، کیفیت خدمات است.
مرادی خلق سرویس های نوین و توسعه بازار پست مبتنی بر نیازهای مشتریان را از جمله وظایف بازاریابی دانست و خاطر نشان کرد: استفاده بهینه از فضاها و پتانسیل های موجود از قبیل بانک های اطلاعاتی در قالب کد پستی ده رقمی و پروژه ملی GNAF، می تواند در این زمینه راهگشا باشد.
محمد پوربزرگ مدیر کل پست استان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه، ضمن ارائه گزارش عملکرد پست استان در سال ۹۷ و سه ماهه سال ۹۸، برنامه های امسال حوزه های بازاریابی، کیفیت و توزیع استان را شرح داد.
دیدار با همکاران بخش های مختلف و موزعین، از دیگر بخش های بازدید فریبا مرادی عضو هیئت مدیره از اداره کل پست آذربایجان شرقی بود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از