ایران در نمایشگاه ارتباطات الکترونیک عراق شرکت می‌کند

ایران در نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات الکترونیک و شبکه های دیداری و شنیداری که از ۲۳ خرداد ماه جاری در اربیل عراق برگزار می شود، شرکت می کند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات الکترونیک و شبکه های دیداری و شنیداری از تاریخ ۲۳ خرداد ماه جاری در اربیل عراق برگزار می شود و ایران نیز در فضایی به مساحت ۵ هزار متر مربع در این نمایشگاه حاضر خواهد شد.
در این نمایشگاه شرکت هایی از کشورهای عراق، ترکیه، چین، کره جنوبی، ژاپن، اردن، آمریکا، تایوان و ایران حضور دارند.
پیش بینی می شود ۳۰۰ شرکت در نمایشگاه حضور داشته باشند و حدود ۲۰ هزار بازدیدکننده از شهرهای عراق از نمایشگاه مذکور دیدن کنند.
این نمایشگاه از حمایت دولت عراق، دولت مرکزی اقلیم کردستان، وزارت ارتباطات عراق MOL ، کمیسیون ارتباطات و رسانه، وزارت فرهنگ و جوانان برخوردار است.
به دلیل اهمیت این نمایشگاه برای صنعت مخابرات و فناوری اطلاعات کشور و حضور پررنگ شرکت های داخلی ایران در نمایشگاه مذکور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور برای شرکت های دانش بنیان و سازمان توسعه تجارت ایران برای کلیه شرکت کنندگان، بخشی از هزینه ها را تامین خواهند کرد.
متقاضیان به منظور هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس ۸۸۱۱۵۷۹۰ و یا آدرس الکترونیکی taebi@ito.gov.ir تماس بگیرند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz