اپلیکیشن آموزش سلامت طراحی و تولید شد

محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی نرم افزاری را برای حوزه آموزش سلامت تولید کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، مرتضی ستار، مجری طرح با اشاره به طراحی و عرضه اپلیکشن آموزشی، گفت: اپلیکیشن تولید شده در حوزه آموزش سلامت و در محیط‌های اندروید و IOS قابل اجرا است و شامل بخش‌های مختلف از جمله “دانشکده مجازی”، “خدمات پزشکی”، “آزمون”، “فروشگاه آنلاین”، “آموزش سلامت عمومی و خصوصی”، “دوره‌های بازآموزی پزشکان و پرستاران” و “دوره ضمن خدمت” می‌شود.
وی با اشاره به سابقه ۱۵ ساله شرکت در حوزه آموزش الکترونیک و کار با دانشگاه‌ها اظهار کرد: طی این مدت به یک سامانه آموزشی تحت موبایل احساس نیاز می‌کردیم، البته در این حوزه سامانه‌هایی بودند که همه تحت وب و ویندوز کار می‌کردند، لذا بر اساس تجربه، این طرح را با محتوای داخلی نوشتیم که در حال توسعه و به‌روز رسانی است.
مجری طرح درباره بازار هدف این محصول دانش‌بنیان خاطر نشان کرد: این اپلیکیشن هم‌اکنون در حوزه سلامت فعالیت می‌کند، اما ساختار آن قابل تغییر و بازار آن قابل توسعه است؛ در حال حاضر رایزنی‌هایی با سازمان فنی و حرفه‌ای، دانشگاه شهید بهشتی و شرکت‌های نفت و پتروشیمی انجام داده‌ایم که برای هر کدام از آنها آیکون‌های این اپلیکیشن قابل طراحی و تغییر است.
ستار ادامه داد: یکی از آیکون‌های این محصول دانش‌بنیان، آموزش نسخه‌خوانی است که مردم عادی هم می‌توانند این دوره‌ها را بگذرانند و نسخه‌خوان شوند و نیاز نیست حتماً داروساز باشند.
وی با بیان اینکه در مرحله نمونه‌سازی این محصول از تسهیلات قرض‌الحسنه صندوق نوآوری و شکوفایی بهره مند شده است، یادآور شد: این نرم افزار به سمت “گیم لرنینگ” (بازی‌های آموزشی) توسعه خواهد یافت تا از طریق بازی، آموزش‌های لازم ارائه شود.
ستار همچنین اظهار کرد: طبق پیش‌بینی‌ها و چشم‌انداز شرکت، این اپلیکیشن و سامانه آموزشی، قابلیت استفاده برای خانواده‌های دارای بیماری خاص و از جمله اوتیسم را هم دارد.
منبع : صندوق نوآوری و شکوفایی
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz