جنبه های مختلف آمادگی برای انقلاب صنعتی چهارم بررسی شد

در نشست علمی دانش‌آموختگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سازمان بهره‌وری آسیایی به موضوع آمادگی برای انقلاب صنعتی چهارم، ارزیابی و گام‌هایی برای تولیدکنندگان پرداخته شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نشست علمی دانش‌آموختگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سازمان بهره‌وری آسیایی با حضور مدیران، کارشناسان و متخصصان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه و بخش خصوصی با موضوع جنبه‌های مختلف انقلاب صنعتی چهارم برگزار شد.
در این نشست، سید مهدی حاتمیان، مدیرکل دفتر مدیریت استراتژیک و کسب و کارهای نوین با ارایه مقاله‌ «آمادگی برای انقلاب صنعتی چهارم، ارزیابی و گام‌هایی برای تولید‌کنندگان» به ارتباط پیوسته و بایسته بین digitizing، digitalizing و انقلاب صنعتی چهارم پرداخت.
در ادامه این نشست، مدیرکل دفتر مدیریت استراتژیک و کسب و کارهای نوین، تجربیات و آموخته‌های خود از دوره آموزشی سازمان بهره‌وری آسیابی تایوان در سال ۲۰۱۸ را با شرکت‌کنندگان به اشتراک گذاشت.
در بخش دیگری از این نشست پرسش و پاسخ‌هایی در مورد چگونگی ارزیابی شرایط موجود در بخش دولتی و خصوصی و همچنین نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات برای ورود به عرصه انقلاب صنعتی چهارم در ایران، توسط حاضران مطرح و در این زمینه به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz