دیدار مدیرعامل با کارکنان دفتر روابط عمومی به مناسبت روز ارتباطات

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با مدیرکل و کارکنان دفتر روابط عمومی دیدار و گفت و گو کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی در این دیدار که به همراه فریبا مرادی عضو هیئت مدیره و احمد جان بزرگی دبیر هیئت مدیره و امور استانها انجام شد، ضمن تبریک این مناسبت، اظهار داشت: ارتباط موثر و تعاملات سازنده بین درون و بیرون شرکت و تقویت جایگاه و موقعیت برند و نشان پست از اصلی ترین ویژگی های کارکنان این حوزه است.
وی نقش کارکنان روابط عمومی را در پیشبرد اهداف و برنامه های شبکه، کلیدی توصیف کرد و افزود: روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی، نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌‌های مردم جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی برعهده دارد .
مدیرعامل آگاهی کامل و همسو شدن همکاران روابط عمومی با تغییر و تحولات پیش روی شرکت به سمت ایجاد پلتفرم ارایه خدمات را مورد تاکید قرار داد و افزود: با اشراف کامل کارکنان این حوزه به تغییرات یاد شده است که می توان انتظار داشت بقیه همکاران در سطح شبکه، نسبت به تحولات آگاه شوند و در این مسیر حرکت کنند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz