نماینده مردم اراک:‏ پست گام های مثبتی در مسیر اشتغال زایی برداشته است

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: پست در سایه همکاری با استارت آپ ها، گام های مثبتی در راستای اشتغال زایی برداشته است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، سید مهدی مقدسی در دیدار با مدیر کل پست استان مرکزی با اشاره به پیشرفت های سالهای اخیر پست، خاطر نشان کرد: پست با تغییرات گسترده و ارایه خدمات نوین و همچنین همکاری با بخش خصوصی مانند شرکت های استارت آپی ، به توسعه بستر ایجاد اشتغال کمک کرده است.
وی افزود: پست، پل ارتباطی استراتژیک بین مردم، مسئولان و سازمان هاست که می تواند نقش بسزایی در تامین نیازها و افزایش سطح رضایتمندی آنها ایفا کند.
مدیرکل پست استان مرکزی نیز در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از وضعیت پست استان، خواستار حمایت مسئولان ارشد استان به ویژه نمایندگان از طرح های در دست اقدام شرکت ملی پست شد.
محمدعلی چراغی با اشاره به عرصه گسترده ارایه خدمات پست در اقصی نقاط شهری و روستایی کشور، گفت: به دلیل عدم تخصیص اعتبارات استانی به پست، مانع جدی در اجرای برنامه های توسعه بخش، بویژه حوزه بازسازی و تعمیرات فضاها و تجهیزات ایجاد شده است.
وی با اعلام خبر اتمام بهنگام سازی کدپستی ده رقمی در استان، افزود: از این پس مردم استان می توانند با مراجعه به سامانه sina.post.ir آدرس های استاندارد شده خود را دریافت کنند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz