استفاده از ظرفیت فناوری اطلاعات برای حل مشکل دانشجویان افغان

معاون وزیر ارتباطات بر استفاده از ظرفیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای حل مسائل و مشکلات دانشجویان افغانستانی مشغول به تحصیل در ایران، تاکید کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، نشست هم اندیشی با نخبگان دانشگاهی افغانستانی در حال تحصیل در دانشگاه‌های ایران، با عنوان «چگونه میزبان بهتری باشیم»، در سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد.
این نشست با موضوع استفاده از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای حل مسائل و مشکلات دانشجویان افغانستانی مشغول به تحصیل در ایران برپا شد.
امیر ناظمی معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با حضور در جمع نخبگان دانشگاهی افغانستان گفت: ما با مردم افغانستان اشتراک زبانی و فرهنگی زیادی داریم و با تکیه بر این پیشینه غنی می‌توانیم بر کاستی‌ها غلبه کنیم.
وی با تاکید بر ظرفیت‌های حوزه فناوری اطلاعات گفت: با بهره گیری از فناوری اطلاعات مرزهای بین خود و دیگری کمرنگ می‌شود و استفاده از فرصت‌ها در این عرصه امکان بهبود و توسعه در وضعیت مهاجرین را فراهم می‌کند.
دانشجویان نخبه و فارغ التحصیلان افغانستانی در این نشست در خصوص فناوری اطلاعات و ارتباطات بحث و تبادل نظر کردند و راهکارها و پیشنهادهای خود را در جهت بهبود شرایط ارائه دادند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz