مدیرعامل در جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی: پست قدرت ایستادگی در برابر تمام تهدیدات و تحریم ها را دارد

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جلسه شورای اداری پست آذربایجان شرقی گفت: پست قدرت ایستادگی در برابر تمام تهدیدات وتحریم ها را دارد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی عصر پنجشنبه در این جلسه با اشاره به عملکرد سال گذشته، وضعیت کلی شبکه پستی را مثبت ارزیابی کرد و افزود : با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و التهابات ناشی از تحریم های اعمال شده و مشکلاتی که برای ارایه خدمات رسانی وجود دارد، شرکت ملی پست همچنان به ارایه انواع خدمات، بویژه خدمات تکلیفی خود در نقاط کمتر برخوردار ادامه می دهد به طوریکه ۴۰ درصد درآمد شبکه مربوط به این بخش است.
وی کار جهادی و روحیه ایثارگرانه را برای عبور از بحران فعلی ضروری دانست و اظهار داشت: با همت و تلاشی که در کارکنان مجموعه وجود دارد می توان ادعا کرد پست قدرت ایستادگی در برابر تمام تهدیدات و مشکلات به وجود آمده را دارد.
مدیرعامل با اشاره به حرکت های اصولی و برنامه محوری پست آذربایجان شرقی و فراهم شدن زیرساخت های مدیریتی و فکری در این استان، افزود: استان آذربایجان شرقی با بهره گیری از منابع، صنایع تولیدی و تبدیلی و همچنین موقعیت ممتاز تجاری و بازرگانی؛ توانسته نقش موثری در بهبود وضعیت شبکه ایفا کند.
او با تاکید بر استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و بهره مندی از تجهیزات به روز و نرم افزاری، آینده شبکه پستی را در گرو استفاده موثرتر از فناوری های نوین دانست.
نعمتی در ادامه برگزاری همایش های ملی در استان ها را فرصتی برای تجلی بخشیدن به فعالیت های استان و همدلی همکاران دانست.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی شرکت ملی پست نیز در این جلسه با اشاره به عملکرد رو به رشد کمی وکیفی پست آذربایجان شرقی، افزود: با اجرای برنامه های مصوب در این استان، تا پایان سال کسری درآمد جبران شده و استان به ضریب تعادل یک می رسد.
هادوی، کیفیت خدمات پستی را خط قرمز شبکه دانست و اظهار داشت: اعتماد مردم به پست، سرمایه اصلی شبکه است و هر عاملی که باعث آسیب رساندن به این سرمایه شود، قابل قبول نیست.
مدیرکل پست استان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با ارایه گزارشی از عملکرد پست استان در سال ۹۷ و برنامه های پیش بینی شده در سال جاری، افزود: پست استان با تشریح کامل شعار شکوفایی، تثبیت و توسعه، به دنبال رفع نواقص و ارتقا جایگاه عملکردی خود و نقاط قابل بهبود است.
محمد پوربزرگ برگزاری همایش شورای مدیران شرکت ملی پست در این استان، فرصتی مناسب برای افزایش سطح تعاملات و نزدیک کردن افکار و دیدگاه های مدیران استان به یکدیگر و بهره گیری از تجارب موفق، است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz