مدیرعامل با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت و گو کرد

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در خصوص وضعیت فعلی و برنامه های توسعه بخش پست گفت و گو کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی در حاشیه همایش شورای مدیران در گفت و گویی که با آیت اله محمدعلی آل هاشم داشت، گزارشی از اقدامات پست در راستای توسعه خدمات به مردم در شهرها و روستاها ارایه داد و افزود: پست به دنبال آن است تا به سکویی برای ارایه خدمات سایر بخش های دولتی و غیردولتی مولد و تولیدکننده تبدیل شود.
وی به جهت گیری پست در سال جدید نیز اشاره کرد و اظهار داشت: در طرح تحول پست، توجه به تامین نیازها و خواسته های مشتریان، بویژه در حوزه حمل و نقل و جابجایی بسته و کالا مدنظراست.
مدیرعامل همچنین به عملکرد مثبت محمدپوربزرگ مدیر کل پست آذربایجان شرقی اشاره کرد و افزود: آذربایجان شرقی با تغییر دیدگاه و نگاه مشتری مدارانه توانسته به یکی از استان های سرآمد و شاخص در بین استان های کشور تبدیل شود.
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز نیز در این گفت و گو ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنان شبکه پستی، بر نقش و جایگاه پست در تامین نیازها و خواسته های مردم تاکید کرد و گفت: خدمات ارزنده پست می تواند تاثیر بسزایی در افزایش سطح رضایتمندی مردم از حاکمیت داشته باشد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz