تحول در عرصه دیجیتال، لازمه تغییرات استراتژی کسب و کار است

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران گفت: تحول در عرصه دیجیتال، لازمه تغییرات استراتژی کسب و کار است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از شرکت ملی پست، علیرضا زرگوش در همایش مدیران شرکت ملی پست در تبریز با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: پیشرفت فناوری اطلاعات بر هیچ کس پوشیده نیست.
وی با بیان این که اقتصاد به سمت دیجیتالی شدن پیش می رود، گفت: همه بایستی خود را با این تحول همراه کنیم چرا که شرکت ملی پست یک بنگاه اقتصادی – حاکمیتی است و خدمات تکلیفی خود را با نرخ ابلاغی ارایه می‌کند.
وی با اشاره به این که تحول در عرصه دیجیتال، لازمه تغییرات استراتژی کسب و کار است، افزود: بی‌شک، پشتیبانی مدیران ارشد و شخص وزیر ارتباطات، نقش بسیار موثری در روند فعالیت مدیران کل اجرایی، کارشناسان و کارکنان خواهد داشت.
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست کشور، نسبت به تغییر در عرصه کسب و کار با رویکرد پلتفرمی اظهار امیدواری کرد و گفت: این نوع کسب و کار برای مشتری جذابیت و برای بنگاه های اقتصادی همچون پست درآمد پایدار خواهد داشت.
وی با بیان این که علیرغم کاهش ترافیک، در بخش بسته و امانات افزایش خوبی را شاهد بودیم، گفت: متوسط نرخ ترافیک در سال ۹۷ نسبت به ۹۶ بالا رفته است.
وی متوسط هزینه یک مرسوله در سال ۹۷ را ۳۵۰۰ تومان اعلام کرد و خاطرنشان کرد: در برخی از استان‌ها متوسط درآمد ترافیک نزدیک به یکهزار تومان بوده که این آمار قابل قبول نیست.
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران، شفافیت در آمار و اطلاعات را مبنای تصمیم گیری درست قلمداد و بر توجه ویژه به مدیریت هزینه ها و جذب و وصول مطالبات تاکید کرد.
وی همچنین یکی از موارد ضروری را بازنگری و بازمهندسی در بانک اطلاعاتی املاک و اموال مازاد در استان ها در راستای تبدیل به احسن عنوان کرد.
زرگوش، در ادامه سخنانش به صدور احکام جدید تا پایان هفته اشاره کرد و گفت: احکام جدید براساس فرمتی که اواخر دی ماه برای نیروهای شرکتی و قراردادی اعلام شد، انجام می گیرد.
وی ادامه داد: یکی از موارد مهم، نظارت دقیق بر واگذاری امور به پیمانکاران توسط دستگاه های دولتی در راستای پرداخت کسورات و بیمه شاغلین در بخش خصوصی براساس ماده ۲۸ قانون تامین اجتماعی و بررسی و رفع مشکلات موجود قبل از ورود دستگاه های نظارتی است.
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست، توجه به آموزش به عنوان یکی از آیتم های اصلی سازمان امور استخدامی را مورد تاکید وزارتخانه و هیئت مدیره پست دانست و بر استفاده از ظرفیت دفاتر آموزش سازمان مدیریت دولتی در حوزه آموزش های تخصصی تاکید کرد.
وی در خاتمه خواستار شفاف سازی مطالبات مشکوک الوصول و تعیین تکلیف آن شد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz