پیام وزیر ارتباطات به همایش شورای مدیران شرکت ملی پست

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت برگزاری همایش شورای مدیران شرکت ملی پست که از امروز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت به مدت دو روز در تبریز در حال برگزاری است، پیامی صادر کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست در متن این پیام آمده است:
همکاران گرامی و مدیران محترم شرکت ملی پست
سلام علیکم
از این که یک بار دیگر برای مرور برنامه ها و هم اندیشی در توسعه و پیشبرد اهداف شرکت ملی پست گرد هم آمده ایم خرسندم. در سال گذشته شاهد تلاش خالصانه و بی وقفه شما در خدمت رسانی به دستگاه های دولتی و مردم شریف ایران بودم که به نوبه خود قدردان آن هستم. با این همه انتظار دارم همچنان روند توسعه محصولات و خدمات شرکت ملی پست در سال پیش رو با شتاب بیشتری دنبال شود.
ارتقاء معیشت و رسیدگی به رفاه کارکنان و همکاران شرکت ملی پست همواره از دغدغه های اینجانب در دوران مسئولیتم بوده است. تحقق این مهم میسر نمی شود جز با توسعه کسب و کار، افزایش درآمد شرکت، مدیریت و کاهش هزینه ها و بهینه سازی و بازنگری در فرآیندهای عملیاتی که مستلزم یک تحول بنیادی و تفکر نو در شرکت ملی پست است.
شرکت ملی پست به عنوان یکی از زیر ساخت های اساسی توسعه کسب و کار، نقش به سزایی در رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی از نقاط کمتر توسعه یافته دارد. ‌از شما می خواهم که با همکاری و حمایت از کسب و کارهای نوپا به عالی ترین نحو ممکن نقش خود را در توسعه اقتصاد دیجیتال کشور ایفا نمایید.
در پایان برای تمامی همکارانم در شرکت ملی پست آرزوی بهروزی و توفیق در اجرای برنامه ها و انجام ماموریت هایشان دارم.
محمد جواد آذری جهرمی
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz