ارائه پیشنهاد ایجاد نمایشگاه مجازی کتاب به وزارت ارشاد

فاوانیوز : مدیر عامل شرکت پست گفت: با وزارت فرهنگ و ارشاد برای راه‌اندازی نمایشگاه مجازی کتاب، وارد مذاکره شده‌ایم که هنوز نهایی نشده است.
 
محمد حسن کرباسیان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس اظهار داشت: شرکت پست از سال ۸۶ فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک را‌ آغاز کرد که در نتیجه این اقدام، در حال حاضر ۲۳ شرکت خصوصی با شرکت پست قرارداد منعقد کرده‌اند.

مدیر عامل شرکت پست گفت: این ۲۳ شرکت، هشت هزار و پانصد فروشگاه تجارت الکترونیک را در زیر مجموعه دارند و شرکت پست کالاهایی که آنها از طریق اینترنت فروخته‌اند را به مشتریان تحویل می‌دهد.

رئیس هیات مدیره شرکت پست اظهار داشت: علاوه بر این با وزارت فرهنگ و ارشاد نیز برای راه‌اندازی نمایشگاه مجازی کتاب، وارد مذاکره شده‌ایم.

وی ادامه داد: پیشنهاد در این زمینه ارائه شده که هنوز به نتیجه نهایی نرسیده‌ است.

رئیس هیات مدیره شرکت پست افزود: از سوی دیگر اخیرا نیز بر اساس تفاهم نامه‌ای قرار شده، تمامی عرضه کننده‌های مجاز رسانه‌های دیجیتال در کشور، در فروشگاه اینترنتی شرکت پست، به ثبت برسند و کالاهای آنها از طریق پست، تحویل داده شود.

کرباسیان گفت: امید است با این کار، شیوه‌های غیرمجاز تولید و فروش محصولات فرهنگی نیز از بین برود.

وی تصریح کرد: به این ترتیب هم اکنون فروشندگان مجاز محصولات فرهنگی و رسانه‌های دیجیتال، در حال اقدام برای ثبت در فروشگاه اینترنتی شرکت پست هستند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz