نماینده اتحادیه پستی جهانی: پست پیشتاز ایران از کیفیت بالایی برخوردار است

نماینده اتحادیه پستی جهانی و هماهنگ کننده سرویس پیشتاز (EMS) در آسیا و اقیانوسیه گفت: سرویس پست پیشتاز خارجه ایران به عنوان یک سرویس دولتی از کیفیت بالایی برخوردار است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، جیان فنگ که به ایران سفر کرده است، روز سه شنبه در جریان بازدید از مرکز ملی پردازش و مبادله پستی کشور، گفت: گزارشات موجود در اتحادیه پستی جهانی موید افزایش چشمگیر ترافیک مرسولات پیشتاز (EMS) ایران نسبت به مدت مشابه سال گذشته میلادی است.
وی همچنین عملکرد مطلوب، دقت و سرعت پاسخگویی کاربر نرم افزار راگبی در ایران را نیز مورد قدردانی قرار داد و افزود: ایران یکی از گزینه های دستیابی به جایزه جهانی حمایت از مشتری پست پیشتاز (EMS customer care award) است.
نماینده اتحادیه پستی جهانی در جریان این بازدید نحوه پاسخگویی به مطالبه نامه های مرسولات پیشتاز براساس نرم افزار بین المللی راگبی، اهمیت رعایت زمانبندی در پاسخگویی، دقت در بیان و تشریح جزئیات مورد نظر فرستنده مطالبه نامه و استفاده از مستندات مورد ارزیابی وی قرار گرفت.
بازدید از مرکز پاسخگویی به امور مشتریان شرکت ملی پست call center و ارایه طرح پیشنهادی مبنی بر افزایش هرچه بیشتر کیفیت سرویس پیشتاز و خدمات رسانی مطلوب تر، از دیگر برنامه های جیان فنگ در مرکز ملی پردازش و مبادله پستی کشور بود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz