وضعیت کارگزاران روستایی در کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی بررسی شد

مهندس سید مجید صدری ، مدیرعامل و تعدادی از اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت مخابرات ایران با حضور در کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی ، ضمن بررسی قراردادهای کارگزاران مخابرات روستایی ، کارگروهی ویژه را به منظور رسیدگی به دغدغه ها و موارد مورد نظر کارگزاران تشکیل دادند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس سید مجید صدری در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای قرارداد مستقیم و دائمی با کارگزاران مخابرات روستایی، به جایگاه والای سرمایه انسانی در مخابرات اشاره کرد و افزود: شرکت مخابرات ایران همواره در حفظ و شان کرامت تمام کارکنان خود کوشا بوده و انعقاد قرارداد دائمی با کارگزاران روستایی مصداق بارز این مهم است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از تشکیل کارگروهی ویژه در کمیسیون ارتباطات مجلس با حضور اعضای این کمیسیون ونمایندگان شرکت مخابرات خبر داد و افزود: در این کارگروه ضمن توجه به دغدغه های تمام کارگزاران روستایی در تلاش هستیم تا با لحاظ کردن موضوعات مهم و رعایت قوانین ، تا حد ممکن رضایت این عزیزان را جلب نماییم.
اعضای کمیته ارتباطات مجلس نیز در این دیدار ضمن تشکر وقدردانی از توجه شرکت مخابرات ایران به مباحث و دغدغه های مربوط به کارکنان، تشکیل کارگروه ویژه را در تعامل هر چه بیشتر و رسیدگی به امور مربوط به کارکنان، موثر و حائز اهمیت دانستند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz