پیش‌ثبت‌نام بیست‌وپنجمین دوره الکامپ، دوم اردیبهشت‌ماه آغاز خواهد شد

پیش‌ثبت‌نام دوره ۲۵اُم الکامپ، از ساعت ۹ صبح دوم اردیبهشت‌ماه در سامانه ایران الکامپ، آغاز خواهد شد. همچون ادوار گذشته، اولویت در پیش‌ثبت‌نام در جانمایی و اختصاص غرفه موثر خواهد بود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از راه پرداخت، به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، این سازمان با انتخاب شعار راهبردی «آینده بهتر» امیدوار است تا با برگزاری هرچه باشکوه‌تر بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ و حضور موثر تمامی فعالان این حوزه موجبات پیشرفت صنعت و سربلندی کشور فراهم آید.
بر اساس اطلاعیه شماره ۲ الکامپ، در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، بخش الکام ترندز با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردها، قابلیت‌ها و توانمندی‌های اعضا در مورد جدیدترین ترندهای جهانی برگزار می‌شود.
به‌منظور اشتراک مساعی، شبکه‌سازی و هم‌افزایی تجربیات فن‌سالاران در حوزه‌های گوناگون ICT در بخش الکام تاکز به گفتمان‌سازی در حوزه‌های تحول دیجیتال، اقتصاد دیجیتال، دولت الکترونیک و هوشمندسازی شهرها و بسیاری از مقولات راهبردی و یا عملیاتی در حوزه الکترونیک و کامپیوتر پرداخته می‌شود.
همچنین بر اساس اطلاعیه شماره ۳ الکامپ، بخش‌های الکام استارز، الکام گیمز و الکام جابز در الکامپ بیست و پنجم برگزار می‌شود.
الکامپ مانند ۴ دوره گذشته و با تخصیص ظرفیت مضاعف مادی و معنوی، میزبان ستاره‌های فعال و نوآور در بخش رقابتی کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه امسال خواهد بود.
به‌منظور رونق تولیدات دیجیتال و نوآورانه، بخش الکام گیمز با حضور فعالان و بازیگران زیست‌بوم بازی‌های رایانه‌ای از دیگر بخش‌های مهم و پرمخاطب الکامپ امسال خواهد بود.
بی‌تردید، تحقق رویای ایران دیجیتال، مستلزم پرورش و توانمندسازی سرمایه‌های ارزشمند انسانی است که برای اولین بار در بخشی مجزا با نام الکام جابز به آن پرداخته خواهد شد. مهارت‌افزایی و توانمندسازی نیروی انسانی پویا و هدایت آن به سمت کسب‌وکارهای مرتبط، یکی از مهم‌ترین بخش‌های الکامپ ۲۵ است که به صورتی تعاملی و منطبق با نیازهای روزآمد بازار کار داخلی و بین‌المللی برگزار خواهد شد.
پیش‌ثبت‌نام دوره ۲۵ الکامپ، سامانه ایران الکامپ انجام خواهد شد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz