راه اندازی بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل برقی در پست استرالیا

پست استرالیا امسال با افزودن یکهزار موتور برقی به ناوگان حمل و نقل خود، صاحب بزرگ ترین ناوگان الکتریکی دنیا می شود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، استرالیا از سال ۲۰۱۷ استفاده از موتورهای سه چرخه برقی (eDVs) را به دلیل قابلیت اطمینان بیشتر، کارایی بهتر و مقرون به صرفه بودن، وارد سیستم حمل و نقل پستی خود کرد.
اداره پست این کشور طی سه سال اخیر، با رشد سالانه ۱۰ درصد ترافیک امانات پستی مواجه بوده است، به همین جهت الکتریکی شدن ناوگان حمل و نقل در هر سه بخش شبکه پستی، مشتریان و محیط زیست؛ ثمرات قابل توجهی به همراه دارد.
موتورهای برقی این امکان را برای موزعین فراهم می کنند تا ضمن توزیع امانات بیشتر، مرسولات صندوق هاق پستی سطح شهرها را نیز جمع آوری و آن را به دست گیرنده ها برسانند.
افزایش ایمنی موتور سوار و کم شدن حوادث جاده ای، سهولت دید در جاده، کاهش آلاینده های کربنی تا ۲۵ درصد تا سال ۲۰۲۰ و حفاظت بیشتر از محیط زیست، از دیگر مزیت های استفاده از موتورسیکلت های برقی در مقایسه با موتور سیکلت های نسل قبل تر، در شبکه پستی استرالیاست.
علاوه بر این، پست استرالیا در نظر دارد طی سه سال آینده، چهار هزار دوچرخه پایی برقی را نیز وارد شبکه حمل و نقل خود کند تا تعداد ناوگان الکتریکی خود را به پنج هزار و ۹۸۰ دستگاه برساند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz