پیام مدیرعامل به مناسبت نوروز سال یکهزار و سیصد و نود هشت

حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل در پیامی، فرا رسیدن نوروز یکهزار و سیصد و نود و هشت را تبریک گفت.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از شرکت ملی پست، در متن این پیام آمده است:
نوروز جشن همدلی و هم پیمانی است. سنت و آئینی چند هزار ساله و زیبا که از نیاکان ما به یادگار مانده و نشان از عظمت ملتی استوار و سرافراز به سان دماوند پرشکوه دارد. در سال نو، کار نو را با اتکال به خداوند منان آغاز می‌کنیم. یاس و نا امیدی را به دور می ریزیم و با قلبی سرشار از امید و عشق به سوی آینده و پیشرفت ایران عزیز می شتابیم.
همکاران محترم، خواهران و برادران ارجمند؛ در آستانه فرا رسیدن نوروز باستانی و تجدید حیات طبیعت، صمیمانه ترین تبریکات خود را به شما و خانواده محترم تان تقدیم داشته، امیدوارم سال پیش رو، سالی همراه با سلامتی، عزت و موفقیت برای شما همراهان باشد.
گرانقدران، همانگونه که استحضار دارید، به فضل پروردگار و با همکاری و عزم راسخ شما در سال ۹۷ شرکت ملی پست موفقیت های زیادی را کسب نمود و این تنها با همت و جدیت تک تک همکاران خستگی‌ناپذیر و ارجمندم در مجموعه، میسر شد که جا دارد از این همراهی و همدلی صمیمانه، سپاسگزاری کنم.
به یقین با همراهی و تلاش شما همکاران صمیمی و دلسوز، برای سال جدید نیز طرحی نو در انداخته و با امید، همدلی، همسویی، پشتکار و احساس مسئولیت، به اهداف اصلی شرکت ملی پست دست خواهیم یافت و برگ زرین دیگری در کارنامه ی مجموعه خود ثبت می کنیم.
آنچه مسلم است، پست به پشتوانه ی نیروهای توانمند، متخصص، خلاق و با تجربه به اینجا رسیده است. لذا در سال ۹۸ نیز باید امیدواری، آینده نگری، دقت و سرعت در انجام امور را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا به عنوان یک مجموعه پیشتاز صنعت ارتباطات در کشور عزیزمان، همچنان بدرخشیم.
پست در سالی که گذشت طرحی نو از ایده و خدمت درانداخت و با همراهی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات جناب آقای مهندس آذری جهرمی، فعالیت در عرصه خدمات استارت آپی را به دیگر خدمات خود افزود.
فناوری و تحولات دیجیتال از یک سو و دغدغه مندی مردم برای دریافت خدمات نو از سوی دیگر، مسئولان این شرکت را به همسویی با تغییرات گسترده و همراهی با کسب و کارهای نوپا و ورود خدمات نوین سوق داد و بر آن شدیم تا تحولی عظیم در این صنعت ایجاد نموده و ضمن فراهم ساختن زمینه فعالیت برای جوانان خلاق این مرز و بوم، نقشه راه جدیدی در عرصه خدمات پستی ترسیم نمائیم.
مطمئناً، در برهه جدیدی که در پیش رو داریم، همدلی و همراهی شما تلاشگران عرصه خدمت، راهگشای این مسیر بوده و پشتوانه محکمی برای مسئولان شرکت ملی پست خواهد بود. امید است با استعانت از خداوند کریم، در سال جدید شاهد درخشش بیش از پیش پست در عرصه خدمت رسانی باشیم.
قدردان همت والای شما گرامیان هستیم و بار دیگر فرا رسیدن نوروز باستانی را به شما همکاران ارجمند و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت، سلامتی و نعمت روزافزون برایتان آرزومندم.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz