پیام نوروزی مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران

بسمه تعالی
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال
گلها همه با اذن تو برخواسته اند
از بهر ظهور تو خود آراسته اند
مردم همه در لحظه تحویل ، بی شک
اول فرج تو از خدا خواسته اند
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سامانه مخابرات تهران، فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم‌های نو برای آینده است، آینده‌ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. بطور یقین مجموعه ای بزرگی نظیر مخابرات منطقه تهران که رسالت ها و ماموریت های خطیری در خدمت رسانی ، تامین و نگهداری خطوط ارتباطی میلیون ها مشترک را بر عهده دارد ، سازمانی عملیاتی و اجرایی در پایتخت ایران اسلامی بشمار می رود که برای تحقق بهتر و مطلوب تر سیاست های مدون شده ، نیازمند ترسیم برنامه های جدید با رویکردهایی مبتنی بر مشتری مداری ، تنوع بخشی به سرویس ها ، رفع نیازهای رو به تزاید مشتریان به استفاده از خدمات نوین ناشی از رشد و دگرگونی فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی است .
حضور پرقدرت در عرصه های رقابتی که صرفا با تامین ابزارهای مورد نیاز و مولفه هایی نظیر مجهز شدن به دانش روز ، تلاش جهادی و حاکمیت آی تی بر جای جای مجموعه امکان پذیر است، با مدد و همکاری کارکنانی محقق می شود که وفاق، همدلی و تفاهم و همچنین تشریک مساعی و اشتراک در اهداف را با باور و ایمان قلبی ، سرلوحه کار خویش قرار داده اند.
ایمان به تاثیر گذاربودن نقش ها یی که هر یک از ما بعنوان یکی از حلقه های تکمیل کننده زنجیره فعالیت ها ایفا می کنیم ، ایمان به سرنوشت مشترکی که در دستان خود ماست .
سال نو را با افکار نو و کرداری نو اینگونه آغاز می کنیم تا در ادامه موفقیت هایی که با فراز و نشیب های بسیار و با تکیه بر غیرت و تعصب همکارانی بی نظیر حاصل شد ، در سال ۱۳۹۸ نیز استمرار یافته و بتوانیم بیش از پیش شاهد رشد و شکوفایی حوزه فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی باشیم که بدون شک یکی ازنقش آفرینان این میدان مخابرات منطقه تهران است.
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به تمامی عزیزان بویژه خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و تمامی همکاران و خانواده های محترم وهمچنین به تمامی مشترکین و همسفران مجموعه مخابرات کشور، تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت توام با سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما از درگاه خداوند بزرگ و سبحان مسئلت دارم.
سید علی ملک جعفریان
مدیر مخابرات منطقه تهران
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz