مجله مدیریت ارتباطات با محوریت پست منتشر شد

ماهنامه تحلیلی، آموزشی و اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات، با موضوع “دیروز، امروز و فردای پست” منتشر شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، این ماهنامه بنا به روال معمول هر ماه خود که موضوع ویژه ای را مورد نقد و بررسی قرار می دهد، در شماره اسفند و فروردین نیز به پست و نقش آن در زندگی روزمره مردم و تحولات ایجاد شده در ماهیت آن طی زمان پرداخته است.
در پرونده ویژه ماهنامه مدیریت ارتباطات برای پست، مقالات و نوشته هایی چون پست از دیروز تا فردا، نگاهی مختصر به تاریخچه پست در ایران، نوسازی در شبکه ارتباطی پست سکویی برای کسب و کارهای نوین، جی نف به مدیریت هوشمند شهری کمک می کند، گشت و گذاری در موزه ارتباطات، روزی روزگاری نامه، پست نوین و تحول در نیروی انسانی، پست میانبر توسعه همه جانبه، میزگردی در ربط و نسبت پست با استارت آپ ها، تاریخچه تمبر پستی، بررسی محتوای نامه های برخی سرشناسان ایران و صندوق پست و سامانه های فراگیر ایرانی به نگارش درآمده است.
همچنین در این شماره، یادداشت هایی به قلم حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست با موضوع “نوسازی در شبکه ارتباطی پست سکویی برای کسب و کارهای نوین”، “پست نوین و تحول در نیروی انسانی” به قلم زهره مولوی و “پست؛ میانبر توسعه همه جانبه” به قلم فهیمه بابائی منتشر شده است.
در این ماهنامه در میزگردی که با حضور یکی از فعالان عرصه کسب و کارهای نوین و بهزاد اقبال خواه عضو هیئت مدیره برگزار شد، به موضوع ورود استارت آپ ها و تحولات ناشی از آن پرداخته شده است.
همچنین در گفت و گو با محمدرضا قادری عضو دیگر هیئت مدیره، موضوع “جی نف و تاثیر آن بر مدیریت هوشمند شهری” مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz